Kardigan męski, rozpinany sweter – KOLAŻ

Kardigan męski, rozpinany sweter – KOLAŻ – Casualism Blog o Męskiej Modzie

Jesień to cudowna pora roku. Pora, która daje nam wreszcie możliwość użytkowania warstw, tworzenia zestawów nie składających się wyłącznie z jednej, cienkiej koszulki czy koszuli. Możemy żonglować stylem i mimo pewnych ograniczeń – brać z ubioru całymi garściami. Jednym z rzadziej spotykanych, choć bardzo wdzięcznych części ubioru męskiego jest na pewno kardigan męski, czyli rozpinany sweter. Zobaczcie jak dobrze go zestawić na aktualną porę!

Kardigan męski, męskie swetry grube, gruby sweter rozpinany, męski sweter rozpinany, kardigan na guziki, gruby kardigan dla faceta

PORADNIK I ALBUM ZNAJDUJĄ SIĘ TUTAJ

Na jego temat rozpisałem się naprawdę szeroko parę miesięcy temu w powyżej zalinkowanym wpisie i póki co nie zmieniłem zdania – kardigany potrafią wyglądać zjawiskowo. Sweter ten daje w okolicy szyi troszkę życia przez spodnią warstwę, a guziki czy też inny sposób zapięcia likwidują jakąkolwiek nudę. Sam mimo iż w dalszym ciągu mam „pustą” garderobę w kwestii kardiganów to potrafię zauważyć ich efektowność i bardzo docenić ich zalety. Poniższy kolaż to tylko przykład jak pięknie można sobie z tą częścią garderoby poradzić.

Ten zestaw to bardziej eleganckie spojrzenie na temat męskich kardiganów. Jak widzicie jego składowe to smart-casual w pełnym znaczeniu tego słowa, warto takie zestawienie wykorzystać pracując w firmie skupiającej się w jakiś sposób na dress-codzie. Na samym wierzchu mamy więc tytułowy kardigan męski. Szarość, naturalna bawełna i zapięcie na guziki – bardziej „klasycznie” się już nie dało. Guziki pomogą w ocieplanych miejscach poprzez ich rozpięcie. Koszula nawiązującą barwą do spodni rozbudzi wnętrze kardiganu, a użycie kołnierzyka button-down da jasny i klarowny wyraz, że nie jest to zestawienie eleganckie, a tylko do tego aspirujące. Na stopy warto założyć ładne ażurowane oksfordy z otwartą przyszwą (mniej eleganckie niż z przyszwą zamkniętą) a wokół bioder założyć pasek. Pasek, który notabene pięknie się komponuje zarówno z butami, jak i z cudowną torbą od firmy Baron. Całe zestawienie zwróci na siebie bardzo pozytywną uwagę otoczenia, a nam da zarówno swobodę ruchów jak i dobre ocieplenie.

Na kod CAS25 macie aż 25% zniżki na cały asortyment u Barona!

KOSZULA / KARDIGAN / SPODNIE / TECZKA / BUTY / PASEK

Adrian / The-Bigwig

Kardigan męski, rozpinany sweter – KOLAŻ – Męska Moda Blog

Kardigan męski, rozpinany sweter – KOLAŻ
5 z 33 ocen

    ADD YOUR COMMENT