Kolaż / męskie inspiracje – białe spodnie w zimie

Casualism Blog Moda Męska – białe spodnie w zimie / męskie inspiracje

Dzisiejszy wpis zaprezentuje Wam ciekawą możliwość noszenia białych spodni na zimową porę. Jeden kolaż, jedna opcja – ale wiemy wszyscy, że męskie inspiracje dla mężczyzny są zdecydowanie bardzo ważne.

Bez nazwy-2

 

 

 

 

Zestaw z białymi spodniami podczas zimowej aury najlepiej stworzyć korzystając z dobrodziejstw minimalizmu i „spokoju„, ale by go nieco ożywić warto zastosować ciekawe faktury i materiały oraz same rozwiązania stylistyczne. W tym zestawie użyłem szarego płaszcza, ale w dość wyrazistą kratę. Likwiduje ona odczucia nudy towarzyszące często zestawieniom minimalistycznym, w szczególności połączonym z monochromem. Pod spodem ciemniejszy sweter z pięknym splotem nadaje nieco wyrazistości likwidując „mdłość” wytworzoną przez resztę składowych zestawu. Na nogach oczywiście skrajnie minimalistyczne jeansy w białym i ostrym, zdecydowanym kolorze. Na stopach uzupełniając zasady o których pisałem wyżej zastosowałem buty sportowe od NB, model rzadko spotykany, a jednak pięknie wyróżniający się od wszechobecnych 574 i butów o niższym profilu. Połączenie tych elementów mimo, iż tworzy spójny i „spokojny” zestaw to nie jest to zestaw mający cokolwiek wspólnego z nudą.

Jako akcesoria czapka zimowa od RL we wzór melanżu o kolorach nawiązujących stricte do reszty zestawu oraz skarpety, które także barwą są z nim tożsame. Jednocześnie wzór daje efekt ciekawy i na pewno wart jest wypróbowania.

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog

Kolaż / męskie inspiracje – białe spodnie w zimie
4.8 z 19 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

One Comment

  1. Gość Reply

    Może pora na kilka zestawów/propozycji na Sylwestra…. a nie 2 dni przed końcem roku, kiedy w klepach już nie będzie co kupic….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *