Kolaż – jak nosić jeansową katanę na sportowo?

Jak nosić jeansową katanę? – Casualism Blog o Męskiej Modzie – Kolaż

Jeansowa katana czyli kurtka jeansowa to jedna z rzeczy, które osobiście lubię „połowicznie” ale jednocześnie potrafię sobie wyobrazić świetne zestawy z takowymi w rolach głównych. Cóż, podjąłem więc wyzwanie i (na razie) w ramach kolażu zdecydowałem by pokazać jak nosić jeansową katanę w sportowym zestawie. Zobaczcie.

Jak nosić katanę jeansową, jeansowa kurtka, jeansowe kurtki jak nosić, kurtki jeansowe zestaw

Katanę jeansową najłatwiej zestawić w…prosty do bólu sposób. Uważam, że kurtka z denimu jest kurtką przeciętnie ciężką do noszenia przez zwykłego, ogarniętego w temacie mody jegomościa. Jednocześnie jest to także kurtka w postaci miecza obusiecznego i potrafi ranić także noszącego, gdyż łatwo ją przestylizować i osiągnąć bardzo niekorzystne efekty końcowe. Prostym przykładem jest zastosowanie dwóch, zbliżonych do siebie odcieni denimu. To w przypadku braku szczególnego przemyślenia przez noszącego jest pewnym strzałem w stopę, aczkolwiek gdy ktoś przemyśli tę sprawę dogłębnie – to istnieje szansa, że i taki zestaw się obroni.

Zestaw, który stworzyłem powyżej prezentuje bardzo nieagresywne podejście do katany. Jest to zestaw, który dosłownie każdy z nas może nie tylko założyć ale i genialnie w nim wyglądać. Powód główny takiego stanu rzeczy jest prosty – otóż użyte do tej stylizacji poszczególne rzeczy są bardzo spokojne, stonowane i nie rzucające się w oczy jak na ten przykład czarne spodnie z dziurami czy buty sportowe o barwie innej niż biel. Mamy więc bardzo „lekkie” spodnie chino w kolorze ciepłego beżu (camel) oraz bardzo fajnie oznaczoną przez logo VINTAGE bluzę znanej i cenionej marki Nike. Takie logo wraz z kolorem reszty stroju nie wyróżnia się w nieciekawy i mocny sposób jak np. czerwone logo na czarnej bluzie. Buty idealnie dopełnią tę stylizację i zarówno ich forma jak i kolor to perfekcyjny przystanek między stylem, a komfortem i prostotą użytkowania. Innymi słowy – zestaw ten dopełni codzienne stylizacje zarówno mężczyzny w sile wieku, jak i młodego chłopca. Polecam i sobie i Wam zakup jeansowej katany, moim zdaniem warto.

KURTKA / BLUZA / SPODNIE / BUTY

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Blog o Modzie Męskiej

Kolaż – jak nosić jeansową katanę na sportowo?
4.91 z 23 ocen

    ADD YOUR COMMENT