Kolaże, inspiracje męskie – TANIO!

Casualism Blog Męska Moda – Kolaże, inspiracje męskie

W dzisiejszym wpisie inspiracje męskie na zasadzie typowych i znanych Wam kolaży. Dzisiaj zobaczycie zestawienia złożone wyłącznie z tanich, ale ciekawych rzeczy i idących za tym niezwykle tanich stylizacji. Zobaczcie sami jak, gdzie, za ile! Ceny są niskie, skorzystajmy z wyprzedaży w najlepszy dla portfela sposób.

3

1. Eleganckie ubrania.

Eleganckie ubrania NIE muszą być drogie, muszą za to tak wyglądać 😉 Zestaw, który widzicie powyżej złożony jest z naprawdę tanich rzeczy (głównie przecenionych) i pokazuje istotę kwestii, którą poruszyłem w poprzednim zdaniu. Zestawiłem więc stylizację skrajnie monochromatyczną w idealnie moim stylu, którą osobiście mimo braku przekonania do eleganckich ciuchów mógłbym nosić na co dzień. Bardzo prosta marynarka aczkolwiek z ładną fakturą jest absolutnie nietuzinkowa i nienudna – idealnie dopełni zestaw z jasnoszarymi spodniami w typie chino. Pod spód zakładając szary golf wyniesiemy zestaw jeszcze wyżej, otóż same golfy spotykamy na ulicy nad wyraz rzadko, przeważnie w zestawieniach wołających o zapomnienie. Na stopy załóżmy genialne jak dla mnie buty w typie chelsea, w tak rzadko widywanym odcieniu szarości. Zdecydowanie zestaw ten mimo swojej „taniości” – taniość prezentuje wyłącznie w kierunku portfela, absolutnie oddalając się od efektu wizualnego. Wręcz na koniec skali. Tak złożona stylizacja na Pitti Uomo obroniłaby się wśród tłumu elegantów, oczywiście zakładając nienaganny „fit„.

MARYNARKA / GOLF / SPODNIE / BUTY / PASEK

2. Streetwear „ekskluzywny”.

Streetwear nie oznacza wyłącznie ubrań z najwyższej półki jakościowej, nieznanych lub bardzo „shajpowanych” producentów. Można łatwo ubranie takowe stworzyć z ubrań przeciętnej jakości, a niezwykle niskiej ceny. Mimo iż w naszych czasach łatwiej zestawić stylizację w typie streetwear ze względu na dostępność składowych, to jednocześnie bardzo łatwo o przesadę i przestylizowanie swojej osoby. Jak więc widzicie użyłem do stworzenia tego zestawu rzeczy stosunkowo „nie-aż-tak” rzucających się w oczy, poza butami oczywiście. Kurtka w typie bomber wykonana z tkaniny o kolorze oliwkowym to pewniak w stylu ulicznym, jak broguesy w eleganckim, łatwo ją zestawić, a prezentuje się nad wyraz zacnie. Pod spód załóżmy bezpośrednio na ciało bardzo długą koszulkę, której dołu absolutnie nie chowamy w spodnie, wręcz pozwalamy jej „wisieć” i wyglądać spod czarnej wierzchniej bluzy. Bluza jest także długa, ale liczę na to, że jednak t-shirt jest choćby troszkę dłuższy. W efekcie osiągniemy genialne trzy warstwy ubioru i efekt matrioszki 😉  Uzupełnienie zestawu zostawmy czarnym jeansom, które sprawdzą się do tego stylu jak żadne inne, a na stopy – czerwone jak krew Converse. Ciekawy kolor, który wbrew pozorom widziałbym w swojej skrajnie „mono-szafie”.

Przeczytaj koniecznie ->  Inspiracje wiosenne

KURTKA / KOSZULKA / BLUZA / JEANSY / BUTY

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Męska Moda Blog

Kolaże, inspiracje męskie – TANIO!
4.9 z 25 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *