Kolaże, inspiracje męskie

Casualism Blog Moda Męska – Kolaże, inspiracje męskie

Dzisiaj, zaskoczę – kolaże, inspiracje męskie do których to przyzwyczaiłem zarówno Was, jak i siebie samego podczas sobotnich popołudni wchodzą na stronę już dzisiaj. We wpisie dwa, bardzo ciekawe moim zdaniem zestawienia. Oba zestawy będą stworzone z tanich, wyprzedażowych okazji, które na moment tworzenia wpisu były jeszcze dostępne do zakupu on-line. Warto się z zakupem spieszyć, wyprzedaże dogorywają i w przeciągu paru dni myślę, że nie będzieczego zbierać.

l


 

1. Zestaw dwukolorowy

1

Jak widzicie zestaw ten toczy walkę między dwoma światami – tj. brązem oraz czernią. Kolory te, wedle różnorakich znawców nie są kolorami wykazującymi symbiozę. Raczej to barwy walczące ze sobą i niedające się pozytywnie połączyć. Tutaj postanowiłem nieco zawalczyć i pokazać Wam, że idąc na wojnę z pewnym zamysłem warto nie zakrzątać sobie głowy postanowieniami innymi niż nasze własne. Kurtka to skórzany, wprost świetny wyrób marki Levi’s. Taka kurtka po głowie chodzi mi już dobre parę miesięcy, ale nie zanosi się na zakup. Pod nią czarna koszula równie amerykańskiej firmy. Na nogach czarne jeansy, a na stopach uzupełniające kolor kurtki trzewiki w genialnej na teraz cenie. Połączenie raptem dwóch kolorów może przynieść naprawdę miłe dla oka rezultaty.

KurtkaKoszulaSpodnieButyPasek

 

2. Elegancko, z pazurem

2

Ten zestaw z kolei to ciekawa odskocznia od pełnej elegancji. Użycie głównego elementu, czyli marynarki w kolorze szarym skutkuje możliwością doboru ciekawszych i mocniejszych kolorów na innych częściach garderoby. Mimo jej mocnej i rzucającej się w oczy kraty oraz spodni, których koloru nie umiem określić – te dwa elementy nie gryzą się ze sobą. Krawat nawiązuje kolorem do pozostałych części stroju, a kratka w zupełnie innej skali niż ta, którą widzimy na marynarce nie pobiera przesadnie dużo atencji. Biała koszula ustępuje pola poszetce, a czarne buty nadrabiają nieco jaśniejszą podeszwą. Cały zestaw – wyróżniający się, choć odważny.

Przeczytaj koniecznie ->  Warto kupić #2 - Kurtka Bomber z Pull & Bear

MarynarkaKardiganKoszulaSpodnieButyPasekPoszetkaKrawat

 

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual Blog

Kolaże, inspiracje męskie
5 z 5 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

8 Comments

  1. Piotr Reply

    Nie wiem czy to specjalnie było ale jednak pierwszy zestaw przypomina mi Twoje ulubione YSL. Tylko nie mogę znaleźć gdzie to widziałem.

    1. The-Bigwig Post author Reply

      Tak, gdzieś widziałem podobny zestaw, ale i ja nie mogę sobie przypomnieć źródła…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *