Kolorowe spodnie chino – ALBUM

Kolorowe spodnie chino – ALBUM – Casualism Męska Moda Blog

Spodnie chino, zarówno w elegancji jak i w casualu, są jednymi z bezpieczniejszych. Właściwie zawsze dobrze się prezentują, dają się fajnie nosić niezależnie od pogody i są dostępne wszędzie, co pozwala na ich łatwy zakup w każdym przedziale czasowym. Mam jednak pewien problem, bo już kolorowe spodnie chino to rzecz, do której nigdy się nie przekonam.

kolorowe spodnie chino, chinosy kolorowe, męskie spodnie chinosy

Wiem, że kolorowe spodnie chino potrafią wyglądać w porządku i dawać efekt „w miarę”, oczywiście moimi kolorowe spodnie chino, chinosy kolorowe, męskie spodnie chinosyoczami, dla innych pewnie efekt może być nawet olśniewający. Wiem, że dają efekt nieco większej formalności niż przy jeansach, ale koniec końców nie potrafię spojrzeć na nie przychylnym okiem. Mocne, ostre barwy czy też te mniej stonowane nie powodują, że chcę zacząć z nimi przygodę. Aktualny mój styl również raczej nie kieruje mnie w ich stronę.

Jednak jestem człowiekiem, który lubi poruszać nowe tematy, a w szczególności już takie, które przewijają się przez życie większości moich czytelników. Dlatego mam dla Was album, w którym jak na dłoni widać kolorowe spodnie chino i pokazują je – moim zdaniem – w całkiem ciekawej odsłonie. Nie powodują we mnie oczywiście chęci ich posiadania, ale już akceptację – jak najbardziej. Ciekaw jestem jakie Wy będziecie mieć na ich temat spojrzenie. Zerknijcie koniecznie!

Koniecznie zobacz wpis na temat męskich spodni baggy!

 


Jak pewnie zauważyliście, wszystkie zdjęcia są w porządku, dają się użyć jako prywatna inspiracja. Kolorowe spodnie chino, mimo również mojej niechęci, nie zawsze dają efekt ugrzecznionego chłopca. Efekt ten – co dziwne – zupełnie odchodzi w zapomnienie gdy zamiast chino, dany mężczyzna założy spodnie wełniane, wtedy efekt nie tylko się niweluje, ale wręcz zupełnie odwraca, dając w moich oczach fajny, męski efekt końcowy. Reasumując. Spodnie chino są fajne i potrafią podkreślić daną stylizację swoim kolorem, ale ja, póki co, nie przekonam się do nich i skłaniam się ku spodniom wełnianym. A jakie jest Wasze zdanie?

Przeczytaj koniecznie ->  Jak się ubierają aktorzy - Steve McQueen - album.

Adrian / The-Bigwig

Kolorowe spodnie chino – ALBUM – Casualism Blog o Modzie Męskiej

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

5 Comments

  1. Adrian Jakubiak Reply

    Według mnie kolorowe spodnie pasują przede wszystkim do odważnych mężczyzn, ale z tego, co widzę, coraz więcej jest takich na ulicach – i dobrze! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *