KONKURS – Koszule szyte na miarę!

Casualism – Blog o Modzie Męskiej – KONKURS – Koszule szyte na miarę!

Każdy z nas lubi wszelkiego rodzaju konkursy, a takie które dodatkowo są łatwe i przyjemne – uwielbia się najbardziej. Razem z firmą Tailor Store sprezentowaliśmy Wam genialny konkurs. Łączna pula nagród to ponad 800 zł! Po szczegóły zapraszam dalej.

Wpis sponsorowany

Utskrift

Tailor Store to międzynarodowa firma, która zasłynęła z koszul oraz pozostałych części garderoby szytych na miarę. W naszych, jakże zabieganych czasach doceniane są rozwiązania skracające problematykę zakupów. Tailor Store bazuje na zasadzie bezproblemowego zamawiania, a zasłynął już za granicą głównie z pięknych, mocno spersonalizowanych koszul. Razem z tą firmą mam dla Was rewelacyjny konkurs.

 

Oto wszystkie, proste zasady upoważniające do konkursu opisane niżej, bardzo konkretnie i zwięźle:

  • Wejdź do TAILOR STORE przez ten link. Lub przez TEN, bezpośrednio na wybór tkanin.
  • 1. Polub mój PROFIL NA FACEBOOK’u.
  • 2. Zostaw w tym wpisie komentarz będący odpowiedzią na pytanie:

„Dlaczego koszula lub inna rzecz na miarę od Tailor Store przydałaby się właśnie Tobie?”

  • 3. Nie zapomnij wypełnić pola adresu mail. W przypadku jego braku zgłoszenie będę odrzucał jako niepoprawne. Adres będzie widoczny wyłącznie dla mnie, jest poniekąd to rozwiązanie anonimowe.
  • 4. Wybór będzie wyłącznie mój, czysto subiektywny. Będę oceniał kreatywność, czy realną potrzebę posiadania koszuli na miarę i wiele innych aspektów, które na ten moment nie przychodzą mi do głowy. Treść komentarza nie musi cechować się piękną, czystą formą. Nie musi być wierszem, czy artystycznym esejem. Może być to jedno, ale bardzo łatwe do zapamiętania w pamięci sformułowanie, jedno zdanie czy kilka słów. Może to być jedno, zamieszczone na oddzielnym serwerze zdjęcie. Pamiętaj, nie liczy się forma – liczy się potrzeba i kreatywność.
  • 5. Konkurs trwa do 23:59, 11.01.2015.
  • 6.Ogłoszenie wyników 14.01.2015.

 

Miejsca są TRZY!


 

MIEJSCE I

BON O WARTOŚCI 340 złotych!

Z tym bonem stworzyć możemy genialną koszulę wykonaną z materiału z wyższych szczebli cenowych.

Możemy stworzyć dwie koszule z materiałów typu basic.

Możesz także uszyć na siebie spodnie czy koszulki polo!

…i wiele innych…


MIEJSCE II

BON O WARTOŚCI 270 złotych!

Z tym bonem stworzyć możemy genialną koszulę.

Możesz także uszyć na siebie spodnie czy koszulki polo!

…i wiele innych…


MIEJSCE III

BON O WARTOŚCI 220 ZŁOTYCH!

Z tym bonem stworzysz piękną koszulę na miarę z materiałów startowych.

Możesz kupić dwie koszulki polo.

…i wiele innych…


Każdy z Was zyska mnóstwo zabawy, a trójka z Was zyska wspaniałą możliwość stworzenia dla siebie czegoś szytego typowo na Waszą sylwetkę. Teraz proces zamawiania pokrótce opowiem ja, ze swojej perspektywy. Pamiętajcie, że do bonu można dopłacić.

Wszystko zaczyna się od wyboru materiału, a ten już jako pierwszy krok jest niezwykle wymagający. Większość materiałów prezentuje się naprawdę zjawiskowo i z chęcią widziałbym w swojej szafie większość z nich. Po wyborze tego jedynego, bądź tych kilku przechodzimy do kolejnego punktu, w którym stworzymy koszulę spełniającą nasze marzenia w stu procentach. Wyborów i możliwości personalizacji mamy na pęczki, nie sposób je opisać by zaspokoić każdego z Was. Wspomnę, że wybieramy kołnierzyk, zaszewki, rodzaj plisy, guziki, obszycia dziurek na guziki, kolor nici którą guziki są przyszywane, łaty, kontrasty, monogramy i wiele więcej…Z tego względu serdecznie zapraszam Was do projektowania, a wcześniej do zgłoszenia się do konkursu.

Wykonanie stoi na wysokim poziomie, nie ma odstających nitek, a szycie wygląda na niezwykle wytrzymałe, równe i proste. Jedyny problem, który jest jednocześnie ogromną zaletą to duża odpowiedzialność przy podejmowaniu decyzji. Zarówno w wyborze materiałów, jak i detali czy najważniejszego – wymiarów. Polecam pobierać wymiary jako średnią Waszych najlepszych koszul, bądź jednej ulubionej. Osobiście przy tych koszulach zastosowałem wymiary z pięciu koszul, wybierając z każdej koszuli najlepszy wymiar w danym miejscu. Ilość wymiarów jest bardzo duża, daje to praktycznie pewność co do idealnego dopasowania. Wynik spełnił moje oczekiwania z naddatkiem.

P1012942

Flanela na zimę, luźniejsze dopasowanie, lekko szersze rękawy, minimalnie szersze barki.

P1012954

Monogram na kieszonce

P1012971

Oxford na lato, dopasowanie mocne, skalibrowane na zrzucenie kilku kilogramów po treningu na masę przez zimę.

Monogram na mankiecie

Monogram na mankiecie

P1012980

Wnętrze mankietów. Takie samo wewnątrz kołnierzyka

Może i Wam uda się otrzymać tak zapakowaną przesyłkę : )

Może i Wam uda się otrzymać tak zapakowaną przesyłkę : )

 

The-Bigwig

Casualism – Blog o Modzie Męskiej

KONKURS – Koszule szyte na miarę!
4.9 z 42 ocen

    ADD YOUR COMMENT