KONKURS z Moser – wygraj maszynkę do strzyżenia!

KONKURS z Moser – wygraj maszynkę do strzyżenia! – Casualism Blog Moda Męska

Obiecane = wykonane. Uwielbiam robić ciekawe konkursy i w ramach Casualism było już takich kilka, więc dzisiaj tym chętniej zapraszam Was na kolejny, tym razem nieco luźniej związany z tematem przewodnim Bloga. Mianowicie – możecie wygrać genialną maszynkę do strzyżenia włosów firmy Moser, której bliską siostrę testowałem TUTAJ, w ostatnim wpisie. Czemu bliską siostrę, a nie bliźniaczkę? Zapraszam na konkurs!

Wpis sponsorowany 

1

Ten model, który został przeznaczony jednemu z moich czytelników jest modelem identycznym jak mój, ale bez wyświetlacza LED. Sam wyświetlacz, jak wspominałem w poprzednim wpisie, nie jest rzeczą bez której nie da się żyć. Jest to niewątpliwie gadżet niespotykany zbyt często wśród innych maszynek, ale nie jest to coś, co przeważałoby na moim zakupie lub jego odrzuceniu, w końcu jest mi zbędna wiedza (ale jednak jest to świetny bajer) czy maszynce skończy się „soczek” w godzinę, czy też w pół 😉 Niemniej, fryzjerzy na tym wyświetlaczu skorzystają na pewno bardziej niż my, ludzie strzygący się okazjonalnie. Tyle z różnic :) A teraz przejdźmy do konkursu, bo wszelkie techniczne kwestie poruszyłem w wyżej przytoczonym wpisie, dlatego nie będę zaśmiecał informacjami, które już były umieszczone na Blogu. Konkurs będzie prosty, szybki, wręcz przyjemny.

Oczywiście, jesteśmy koniec końców na Casualism, więc modowym, męskim Blogu i głupotą byłoby ominąć jakiś punkt mający związek z modą, więc przygotowałem jedno, banalne wręcz do wykonania zadanie. Ot, na „dopchnięcie” i jasne wyrażenie – jesteśmy na Casualism, a nie na Blogu dla fryzjerów. Dodatkowo dowiem się paru rzeczy na temat Waszego stylu.

Poniżej zasady konkursu

2


KONKURS ZAMKNIĘTY

Zasady konkursu:

 • Polub mój FANPAGE w serwisie Facebook
 • Wybierz JEDNĄ rzecz (może być dosłownie cokolwiek) z TEGO lub TEGO linka co chcielibyście zakupić, ale być może już na ten rok wyczerpaliście swoje zakupowe możliwości
 • W komentarzu pod tym wpisem wpisz proszę odpowiedź na dwa pytania, możesz je całkowicie ze sobą połączyć, ale koniecznie dodaj link, który wybrałeś w poprzednim punkcie:

  Dlaczego ta maszynka należy się właśnie Tobie?

  Jaki masz swój osobisty styl i dlaczego chciałbyś mieć w szafie zalinkowaną przez Ciebie rzecz?

 • Nie zapomnij wypełnić niezbędnych do kontaktu pól (mail oraz nazwę). Link możesz umieścić jako adres strony www. Ważne by znalazł się w komentarzu.
 • Zgłaszamy swoje odpowiedzi do dn. 30.07.2016 do godz. 23:59 (z soboty na niedzielę)
 • Wyniki ogłoszę tydzień później, dn. 7.08.2016 w godzinach dziennych.

KONKURS ZAMKNIĘTY


KONKURS ZAMKNIĘTY

Przykład:

Seba

Elo, jestem Seba, 24/7 łysy łeb, opitalam się sam, chetnie zgarne maszyne. Ta kurtalka by mi podeszla na stowe, kaptur gitez na dziesiony.

😉

 

 

POWODZENIA!!!

3

4

5

KONKURS z Moser – wygraj maszynkę do strzyżenia! – The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog

KONKURS z Moser – wygraj maszynkę do strzyżenia!
5 z 27 ocen

  ADD YOUR COMMENT