KONKURS – Wygraj zegarek z butikami Swiss i Tommy Hilfiger

Casualism Blog Moda Męska – KONKURS – Wygraj zegarek z butikami Swiss i Tommy Hilfiger

Wszyscy dobrze wiemy, że mijam się z zegarkami już wiele lat. Dotychczas nie przywiązywałem do nich wagi i raczej kierowałem się zasadą praktyczności – ot, na telefonie sprawdzę czas nie dość, że szybciej to i na pewno dokładniej. Jednakże po otrzymywaniu w ramach współprac kolejnych zegarków zacząłem zauważać ich duszę, zacząłem czuć chęć ich noszenia. Być może taki właśnie był mi przeznaczony kop od losu, który za mnie zdecyduje – patrz na zegarki bardziej przychylnym okiem. Dzisiaj GENIALNY konkurs z marką Tommy Hilfiger i świetnymi butikami Swiss. Oj, jest o co powalczyć.

Wpis sponsorowany

Zegarek Tommy Hilfiger, Zegarki Hilfigera

Zegarek Tommy Hilfiger, Zegarki Hilfigera Zegarek Tommy Hilfiger, Zegarki Hilfigera Zegarek Tommy Hilfiger, Zegarki Hilfigera

Zegarek, który wraz z marką Tommy Hilfigerbutikami Swiss przeznaczam dla zwycięzcy to piękny wprost model sportowy o cenie niespełna 900 złotych. Brązowy, gruby na kilka milimetrów i szeroki na 22 mm, pachnący na cały pokój pasek, duża i masywna koperta w połączeniu z granatową tarczą, świetne wykończenie i detale. Zegarek dobrze leży na nadgarstku i choć jest ciężki to mimo tego faktu – bardzo wygodny. Pasek od samego początku jest miękki jak masło i idealnie dopasowuje się do kształtu naszego nadgarstka i w przeciwieństwie do wielu innych zegarków nie wymaga „łamania” i dostosowywania się wraz z upływem czasu do kształtu naszego przegubu. W odczytywaniu godziny pomogą bardzo duże indeksy oraz równie grube wskazówki, więc trudności z odczytywaniem aktualnego czasu nie będą mieć miejsca. Większość z Was, czytelników Casualism cechuje się stylem swobodnym, niźli eleganckim lub streetwear. Jako, że sam miałem możliwość wybrania modelu zegarka, wybrałem właśnie ten ponieważ  odczuwam go jako idealny dodatek do stylu większości z Was 🙂 Otrzymałem dwie sztuki, jeden będę nosił ja, a drugi już niedługo ktoś z Was!

Przeczytaj koniecznie ->  Zegarek męski do pracy – czym się kierować podczas wyboru?

Oto zasady upoważniające do konkursu:

– Pierwsza i jedyna nagroda TO TEN ZEGAREK, który również widzicie w tym wpisie sfotografowany przeze mnie mój egzemplarz. Zobaczcie go na stronie producenta, tam też podane zostały dane techniczne łącznie z wielkością.

1. Polub Fanpage strony Casualism.pl.

2. Odpowiedz jak najlepiej potrafisz na postawione niżej pytanie konkursowe:

„Po co nam zegarki naręczne w dobie telefonów komórkowych?”

…i wyślij je do mnie mailowo uwzględniając nazwę użytkownika z FB, którym polubiłeś/-aś moją stronę na adres:

thebigwigthe @ gmail.com 

3. Udostępnij proszę TEN WPIS z mojego FB na swoją tablicę, dasz mi tym samym możliwość dawania kolejnych równie świetnych konkursów. Nie jest to wymóg, ale w zamian możliwości zgarnięcia takiej nagrody malutki ukłon w stronę Casualism będzie dla mnie na wagę złota i serdecznie dziękuję każdemu z Was. Spełnienie tego punktu nie jest wymagane i nie rzutuje na ocenę wiadomości mailowej, ale będzie świetnym uczynkiem.

4. Konkurs trwa od momentu publikacji wpisu do 10.03.2016 23:59.

Wyniki konkursu będą opublikowane na Casualism.pl do 12.03.2016. Zwycięzca otrzyma w ten dzień mailowo informację o wygranej, brak odpowiedzi przez 7 dni skutkuje przepadnięciem wygranej i ponowniem konkursu.

Przysługuje jedno zgłoszenie na jednego uczestnika.

Odpowiedź możesz przedstawić na wiele sposobów. Możesz pokazać mi konkretne zdjęcie lub pokazać ich kilka, pokazać mi film, możesz stworzyć kolaż, który bez zegarka byłby niepełny, wiersz czy felieton bądź napisać krótkie, raptem kilku zdaniowe teksty. W tym zadaniu będzie liczyć się kreatywność – a nie „długość wpisu” czy umiejętności graficzne bądź lingwistyczne. Chcę by każdy z Was miał równe szanse i by każdy z Was mógł czuć się objęty konkursem bez faworyzowania jakiejkolwiek grupy zawodowej czy realizującej się w danym hobby.

Życzę powodzenia, zegarek wart jest każdej złotówki i już czeka na przyszłego właściciela 🙂 Mój czeka na pierwsze stylizacje!

Przeczytaj koniecznie ->  Zegarki ORIENT męskie - czy faktycznie warte każdej złotówki?

Zegarki Hilfiger, Zegarki TH Zegarki Hilfiger, Zegarki TH Zegarki Hilfiger, Zegarki TH

Zegarki Hilfiger, Zegarki TH Zegarki Hilfiger, Zegarki TH Zegarki Hilfiger, Zegarki TH

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Blog Moda Męska

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

4 Comments

  1. Kris Reply

    Zegarek modowy ma duszę jak sznurowka. Większość jego ceny stanowi marka. Zegarek estetyczny i nic poza tym.

  2. Jacek Słanina Reply

    Przygodę z zegarkami od czegoś trzeba zacząć 🙂 Modówki nie są aż tak złe – warto jednak wiedzieć, że poza logiem nie mają one nic wspólnego z produkcją tych zegarków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *