Koszula flanelowa w kratę - Casualism Blog Moda Męska Koszula flanelowa w kratę - Casualism Blog Moda Męska

Koszula flanelowa w kratę

Casualism – Męska Moda Blog – Koszula flanelowa w kratę

Oj, ubranie „na drwala” przez słowo lumberseksualizm jest teraz mocno modne. Sam nie lubię ślepego podążania za modą – bo taka ze względu na zbyt dużą ilość tego typu strojów na ulicy wypacza rzeczywistość, ale ten trend śledzę z zaciekawieniem. Odkąd pamiętam mam brodę, niedługą – bo ze względu na duże pokrycie mogę sobie na to pozwolić, więc obserwowanie brodowych trendów mi służy. Dzisiaj zestaw typowy dla drwala, więc koszula flanelowa w kratę na miejscu pierwszym. Wiecie co jest przykre w całej tej aferze? Pomimo, iż prezentowałem takich zestawów już wiele – to teraz będę oceniany jako „modny”. Jako „dążący za trendami”. Jako „hipster”. Ble!

1 2

Na samej górze oczywiście kamizelka puchowa. Jej trzymanie ciepła świetnie się sprawdza przy niskich temperaturach. Kupując ją, jej użytkowość oceniałem wyłącznie przy zestawach nie kręcących się wokół work-wear’u, więc roboczych ubrań. Jej materiał nie grał mi zbyt dobrze z tak podniszczoną stylizacją. Postanowiłem spróbować i postawiłem wszystko na jedną kartę…

3 4 5

Pod spodem koszula flanelowa w kratę, więc niesamowita rzecz na jesienną pogodę. Bardzo ciepła, niczym bluza świetnie sobie radzi podczas niskich temperatur. Trzeba tylko wziąć poprawkę na fakt, że między guzikami zimne powietrze ma bezpośredni dostęp do naszej gołej skóry, a tego już komfortowym nie mogę nazwać. Miałem na szczęście wewnątrz cienką koszulkę, której tym razem na zdjęciach nie zobaczymy.

6 7 8 9

Na nogach Levi’s 501 w najbardziej klasycznym kolorze spranego błękitu, które idealnie wpisują się w całą konwencję stroju. Spodnie oczywiście zwęziłem dość znacząco, ale zachowując ich bardzo luźny charakter. Z tego względu jedyne zestawy z nimi w roli głównej to typowy work-wear. Dobrze mieć taką parę w szafie, choćby jedną. ENCYKLOPEDIA JEANSÓW.

10 11

Stopy z kolei to buty firmy McArthur. Przyznam się Wam, że dostałem od brata, nie dopasował rozmiaru, a wyszedł w nich na ulicę, nie było więc opcji na zwrot. Cena jaką przyszło mu zapłacić nie była taką, nad którą trzeba było się zastanowić –  niecałe 200 zł, a oczywiście całe ze skóry w ciekawym fasonie podobnym do HIKING BOOTS.

12

Kamizelka – Podobna

Koszula – Podobna

Spodnie – TUTAJ

 

The-Bigwig

Casualism – Męska Moda Blog

Koszula flanelowa w kratę
4.94 z 17 ocen

    ADD YOUR COMMENT