Koszula w kratkę Gingham - Casualism Blog Moda Męska Koszula w kratkę Gingham - Casualism Blog Moda Męska

Koszula w kratkę gingham / vichy

Casualism Blog o Męskiej Modzie – Koszula w kratkę gingham / vichy

Wiecie, że lubię duże kraty. Lubię gdy „dominują”, gdy zbierają należną im atencję i nie walczą z żadną częścią garderoby. Bo po prostu wygrywają w przedbiegach. Dzisiaj koszula w kratkę gingham / vichy, która nie pojawia się tu zbyt często.

Koszula w kratkę gingham Koszula w kratkę gingham

Koszula, jak widzicie, to kolorystycznie „mocny” wyrób, który broni się wyłącznie faktem, że jest zupełnie, ale to zupełnie nieudziwniona. Nie ma więc kratki we wszystkich kolorach tęczy, a wyłącznie fioletowy róż wymieszany z czernią, czyli połączenie wymagające nieco więcej od użytkownika, ale odwdzięczające się naprawdę ciekawym efektem wizualnym. Pod koszulą zwykły t-shirt, biały, mocno wycięty.

Koszula w kratkę gingham Koszula w kratkę vichy

Spodnie to WYBIELANE jeansy, które, tak jak mówiłem – będę dość często użytkował. Niemniej, ich prezencja nie odpowiadała mi do końca po wybieleniu, więc postanowiłem popuścić wodze fantazji i zrobić takie dziury, że „matko bosko!”. No i oczywiście duży udział w tym przedsięwzięciu ma jednak firma SLP z TYMI jeansami. Teraz noszą się dobrze, ale jednak uniwersalności ta czynność nie zwiększy 😉

Koszula streetwear Kraciasta koszula Jeansy z dziurami

A na stopach dawno przeze mnie nieużywane Converse w wersji całkowicie białego canvasu. Dobrze się starzeją, dobrze się brudzą 😉

Koszula – Lee Cooper, Podobna TUTAJ

Koszulka – H&M

Spodnie – H&M, wybielane, podobne TUTAJ

ButyConverse

Jeansy z dziurami na kolanach Białe Converse Streetwear i koszula

PS Od wtorku liczę na to, że pora dodania wpisów wreszcie się unormuje. Ostatnio naprawdę nie miałem czasu, ale powoli go przybywa.

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog

Koszula w kratkę gingham / vichy
4.95 z 21 ocen

    ADD YOUR COMMENT