Koszula w kratkę gingham / vichy

Casualism Blog o Męskiej Modzie – Koszula w kratkę gingham / vichy

Wiecie, że lubię duże kraty. Lubię gdy „dominują”, gdy zbierają należną im atencję i nie walczą z żadną częścią garderoby. Bo po prostu wygrywają w przedbiegach. Dzisiaj koszula w kratkę gingham / vichy, która nie pojawia się tu zbyt często.

Koszula w kratkę gingham Koszula w kratkę gingham

Koszula, jak widzicie, to kolorystycznie „mocny” wyrób, który broni się wyłącznie faktem, że jest zupełnie, ale to zupełnie nieudziwniona. Nie ma więc kratki we wszystkich kolorach tęczy, a wyłącznie fioletowy róż wymieszany z czernią, czyli połączenie wymagające nieco więcej od użytkownika, ale odwdzięczające się naprawdę ciekawym efektem wizualnym. Pod koszulą zwykły t-shirt, biały, mocno wycięty.

Koszula w kratkę gingham Koszula w kratkę vichy

Spodnie to WYBIELANE jeansy, które, tak jak mówiłem – będę dość często użytkował. Niemniej, ich prezencja nie odpowiadała mi do końca po wybieleniu, więc postanowiłem popuścić wodze fantazji i zrobić takie dziury, że „matko bosko!”. No i oczywiście duży udział w tym przedsięwzięciu ma jednak firma SLP z TYMI jeansami. Teraz noszą się dobrze, ale jednak uniwersalności ta czynność nie zwiększy 😉

Koszula streetwear Kraciasta koszula Jeansy z dziurami

A na stopach dawno przeze mnie nieużywane Converse w wersji całkowicie białego canvasu. Dobrze się starzeją, dobrze się brudzą 😉

Koszula – Lee Cooper, Podobna TUTAJ

Koszulka – H&M

Spodnie – H&M, wybielane, podobne TUTAJ

ButyConverse

Jeansy z dziurami na kolanach Białe Converse Streetwear i koszula

PS Od wtorku liczę na to, że pora dodania wpisów wreszcie się unormuje. Ostatnio naprawdę nie miałem czasu, ale powoli go przybywa.

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog

Koszula w kratkę gingham / vichy
5 z 21 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

10 Comments

  1. The-Bigwig Post author Reply

   Ciężki temat, ostatnio w kwestii płaszczy konkretna posucha. Ale można taki znaleźć przykładowo w Massimo Dutti, choć cena jak na tę chwilę rzędy tysiąca złotych jest nieco wysoka.

  1. The-Bigwig Post author Reply

   Zgadza się, ale pogoda w Polsce bywa zmienna i np. na tę chwilę ten zestaw byłby aż zbyt chłodny 😉

 1. Bartek Reply

  Szukam tych conversów i nie jestem pewny, czy dałeś do nich dobry link. Te w linku są skórzane, czy te Twoje też? Z góry dzięki za odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *