Koszulka i spodenki

Casualism Blog Moda Męska – Koszulka i spodenki

Dzisiaj zestaw prosty, zestaw letni – koszulka i spodenki, w sam raz na ciepło jakie do nas zmierza :) Wiele na temat tego wpisu powiedzieć się nie da, otóż jest tak minimalny, tak…ascetyczny, że zobaczycie sami – nie ma sensu się rozwodzić, co bynajmniej źle o tym zestawie nie świadczy.

Koszulka i spodenki Spodenki z koszulką

Na górze jak widzicie mam koszulkę z mocno wyciętym dekoltem, która podczas lata służy mi dzielnie. Materiał jest cienki, a krój – ciekawy, bo koszulka jest stosunkowo luźna i ma inaczej niż „zwykłe” wykończenie wszelkich krawędzi. Biel świetnie komponuje się z resztą ubioru i samym latem.

Koszulka biała

Na nogach spodenki, uwaga – z Tesco! Przyznam się Wam, że robiąc zakupy zauważyłem typowy i przyciągający wzrok billboard z informacją o wyprzedaży. Pokierowałem się więc w tamte rejony i po chwili zauważyłem te spodenki. Świetny wybór, ceny niestety nie pamiętam, ale oscylowała wokół trzydziestu złociszy. Brakowało mi spodenek jeansowych w tej barwie, zapchałem więc dziurę bardzo fajnym modelem w super cenie. Win/win.

Jeansowe spodenki Męskie bransoletki

A na stopach oczywiście buty, tym razem białe pasujące do reszty zestawu Kent Wang z białej, megamiękkiej skóry.

Białe buty sportowe

Co do zestawu – biel na bieli, z lekkim przełamaniem w postaci naprawdę jaśniuteńkich spodenek to zestaw stosunkowo trudny mimo braku jakiegokolwiek innego koloru. Dość mocno rzuca się w oczy szczególnie wtedy, gdy naszą skórę cechuje spora dawka melaniny. Zestaw taki nie będzie pasował również każdemu, warto mieć do niego mocną psychikę, która pomoże w wyglądaniu w tym zestawie naturalnie.

Koszulka – H&M, Podobna np. TUTAJ

Spodenki – F&F (Tesco), Podobne TUTAJ na super przecenie Hilfigera i TUTAJ w cenie nie do pobicia

Buty – Kent Wang, Podobne TUTAJ w fajnej cenie i TUTAJ piękny model, oczywiście również na przecenie

Zestaw casualowy

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Męska Moda Blog

Koszulka i spodenki
5 z 12 ocen

    ADD YOUR COMMENT