Koszulka polo męska – DŁUGI album

Koszulka polo męska – Casualism Moda Męska Blog

Pogoda nas dosłownie rozpieszcza, dodaje kilka stopni codziennie i raczej nie zanosi się na to by trend się odwrócił. Warto z tej pogody skorzystać bo lata w Polsce mamy stosunkowo niewiele jak na rok i zdecydowanie powinniśmy pomyśleć nad odświeżeniem naszej garderoby. Dzisiaj wpis krótki, bo wprowadzający. Zobaczcie na OGROMNEJ ilości zdjęć czym pozytywnym wyróżnia się koszulka polo męska w stosunku do t-shirtów.

Koszulka polo męska, polówka męska, koszulka polówka, polo męskie koszulka, jaka koszulka polo, polówki męskie, polówka dla mężczyzny, chłopak polo

Sean Connery w błękitnej czy tam fioletowej (pewnie kobiety znają ten kolor z nazwy, ja niestety nie…) koszulce polo, podobna firmy MICHAEL KORS oraz SELECTED.

Koszulka polo męska, polówka męska, koszulka polówka, polo męskie koszulka, jaka koszulka polo, polówki męskie, polówka dla mężczyzny, chłopak polo

Toshiro Mifune i perfekcyjne rozwiązanie – biała, minimalistyczna do bólu koszulka polo, pewnie nad wyraz dobrej jakości. Podobna od MANGO lub TOMMY HILFIGER.

Wpis poradnikowy na temat tego cudownego wymysłu z pewnością pojawi się już za parę dni, tym niemniej nie ma problemu byście już teraz zobaczyli jak genialnie potrafią prezentować się te właśnie koszulki. Koszulki polo zna każdy z nas i z pewnością większość ma minimum jedną w swojej szafie. Ja jednak jestem człowiekiem, który lubi zmiany więc ostatnimi czasy nieco się odsunąłem od polówek, zaś powody na pewno opiszę we wpisie poradnikowym i nie mają nic wspólnego z ich wyglądem zewnętrznym. Opiszę jak powinna wyglądać koszulka polo męska, jak taka koszulka polówka powinna leżeć i czym się kierować przy jej zakupie, nie tylko w kwestii materiałów, ale także i idealnego dla nas dopasowania. Koszulka polo męska to temat wręcz niewyczerpany, dlatego przygotujcie się na wpis długi, ale – jak to u mnie jest zawsze – BARDZO praktyczny, bez lania wody i historycznych przekomarzanek jak to niektórzy mają w zwyczaju.

Zapraszam jednak na poniższy album i życzę powodzenia i zaczerpnięcia wielu pozytywnych inspiracji!

The Polo Shirt

Jesteśmy po albumie. Bogatsi o nową wiedzę, bogatsi o mnóstwo podświadomie działających na nas rozwiązań, zarówno tych lepszych jak i nieco gorszych. Możemy więc wyciągnąć pierwsze wnioski i odpowiedzieć sobie na daleko idące pytanie – czy koszulka polo męska to wybór przeznaczony dla nas, czy może wolimy je oglądać niż kupować i nosić? To i wiele pytań będzie dla nas wszystkich zdecydowanie prostszych gdy zapoznamy się z kolejnym wpisem na który z góry zapraszam!

Przeczytaj koniecznie ->  Marynarki Ring Jacket- ALBUM

Adrian / The-Bigwig

Koszulka polo męska – Casualism Blog Moda Męska

Koszulka polo męska – DŁUGI album
4.9 z 37 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

One Comment

  1. Kamil Reply

    Część zdjęć prezentuje nie koszulkę polo, a popover, czyli koszulę, którą zakłada się przez głowę, bo nie rozpina się do końca.
    Mógłbyś o tym wspomnieć, choćby dla osób którym mogło by się takie rozwiązanie spodobać i chcieli by takiej koszuli poszukać.
    Abum ciekawy, sam ostatnio kupiłem polówkę i zastanawiałem się z czym ja zestawić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *