Koszulki w paski – ALBUM

Koszulki w paski – ALBUM – Casualism Blog Moda Męska

Paski na ubraniach to coś, czego od zawsze staram się usilnie wystrzegać. Zdaje się oczywiste, że póki co ani razu nie byłem nawet bliski zakupu rzeczy z tego typu nadrukiem. Fakt jest jednak taki, że ja – jako jeden z najlepszych Blogerów na Polskiej scenie – muszę spróbować dosłownie i w przenośni wszystkiego. Kwestią czasu było spróbowanie zgłębienia sobie tematu pasków na koszulkach. Marynistycznych, ciekawych, o wdzięcznej nazwie „brenton-stripes”. Czy koszulki w paski czy też bluzki w paski mogą się podobać? Zerknijcie!

koszulki w paski, koszulki z paskami, paskowane koszulki, koszulki w paski dla faceta, męskie koszulki w paski

Paski paskom nierówne. Są wersje z grubymi paskami ciemnego koloru na tle bieli. Są paski nadrukowane odwrotnie, więc grube jasne przeplatane z cienkimi w innym kolorze. Takie właśnie są paski brenton stripes. Cienkie paski o granatowej barwie naniesione na białą rzecz, przeważnie koszulkę potrafią się totalnie wyróżnić i dają ewidentny przykład ubrania w stylu marynistycznym. Wielu ludzi nie zna tego rodzaju pasków, ale gdy je zauważy to z pewnością na myśl przyjdzie mu majtek morski. Telewizja i filmy czy seriale skutecznie to podsycały i teraz – mimo woli – oceniamy takie paski jako coś, co ma sporo wspólnego z morzem. Podświadomość. I to jest fajne!

koszulki w paski, koszulki z paskami, paskowane koszulki, koszulki w paski dla faceta, męskie koszulki w paski

Zobaczcie na album gdzie to na wielu zdjęciach pokażę Wam nie tylko koszulki w paski, ale także bluzki w paski czy inne rodzaje „letniej góry”. Dziesiątki zdjęć pokazują ten paskowy trend w różnych przedziałach czasowych. Od nowoczesnego podejścia, aż po podejście sprzed półwiecza. To również pokazuje, że ten wzór nie stał się podatny na modę, tylko idzie sobie stale obok niej nie zważając na to w którą stronę się kieruje. To przywilej ubrań klasycznych i takich, które nigdy nie stały się „modne”. One zawsze takie były.

Breton Stripes: An Inspiration Album and Brief History

Jak widzicie moje słowa wcale nie mijały się z prawdą. Koszulki w paski były i będą zawsze wyglądały dobrze mimo ciągle toczących się zmian na świecie i pewnego rodzaju „wojen” na modowym poletku. Ja sam bywam podatny na chwilową modę i kupuję rzeczy, które mi się spodobały tylko i wyłącznie ze względu na ich ciągłe widywanie w inspiracyjnych miejscach. Teraz – po tym albumie – i ja chyba w pewnym stopniu stałem się nieco zaintrygowany tym rodzajem ubrań. Czy i Wy tacy się staniecie i zakupicie jakieś bluzki w paski?

Przeczytaj koniecznie ->  Buty Skechers trafią do mainstreamu? Prezentacja

Adrian / The-Bigwig

Koszulki w paski – ALBUM – Moda Męska Blog Casualism

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *