Krótkie spodenki jeansowe - Casualism Blog Moda Męska Krótkie spodenki jeansowe - Casualism Blog Moda Męska

Krótkie spodenki jeansowe

Casualism Blog Moda Męska – Krótkie spodenki jeansowe

Niby krótkie spodenki jeansowe już po nazwie możemy ocenić jako dość nudne. A to błąd, otóż takie spodenki mogą być także ze wzorem. W dzisiejszym wpisie pokażę Wam zestaw, który miałem na sobie, gdy w Polsce było lato 😉 zestaw mocno swobodny i jednokolorowy. Prawie.

1 2

Na górze jak sami widzicie mam lnianą koszulkę prezentowaną w ostatnim wpisie. Tym razem ze względu na brak prześwietlenia jakiejkolwiek części kadru będzie dane Wam zobaczyć jej kolorystykę. W owym wpisie kolor był biały, a dzisiaj – błękitny, taki też ten kolor naturalnie jest. Delikatny, fajny i na lato wprost idealny.

3 4

Na nogach spodenki z cienkiego chambray’u (jak jeansowe, cienkie koszule) z nadrukiem w postaci kwiatów. Są bardzo cienkie, ale jednocześnie mocno przewiewne, dające ogromny komfort podczas upalnych dni lata. Co prawda dotychczas spodenki jako część garderoby miałem na sobie raptem kilka razy i częściej sięgam po długie spodnie i zasłaniającą przedramiona koszulę. Piękny lipiec, nie ma co. Przy zakupie spodenek pamiętajcie o ich poprawnym dopasowaniu względem grubości swoich ud. Krótkie spodnie muszą dawać komfort cieplny, warto więc zadbać o nieco szerszy krój. Pisałem na ten temat PORADNIK.

56

A na stopach nieśmiertelne na lato płócienne Converse. Generalnie na ich temat więcej powiedzieć się nie da prócz tego, że na lato dla każdego mężczyzny to wprost „mus”. Mimo nawet faktu noszenia na co dzień eleganckich ciuchów – Chucki (lub bardziej młodzieżowo Vansy) każdy powinien w swojej szafie posiadać, na równi z granatową marynarką i czarnymi butami. Nie tylko elegancji tyczą się „musowe” w posiadaniu rzeczy.

7 8

Jako dodatki – okulary RB Wayfarer oraz trzy sztuki bransoletek, w tym dwie drewniane. Do okularów latami nie mogłem się przekonać, ale była jedna rzecz, która na tę część garderoby rzuciła mi jasne światło – włosy i broda. Moment, gdy nie posiadałem ani jednej z tych dwóch rzeczy nie sprzyjał mojej chęci noszenia okularów. Z ciekawości zapytam – wiecie może dlaczego? Otóż na głowie powleczonej wyłącznie moją skórą każde okulary wychodziły na pierwszy plan, dosłownie tego nienawidziłem. Zdecydowanie wolę, gdy okulary „są” i tyle, nie wywołują atencji i nie pobierają nadmiernie dużo spojrzeń tylko ze względu na ich zastosowanie. Teraz, gdy mam na głowie włosy, a na twarzy brodę – to okulary niejako „wchodzą” w twarz i swoją czernią nie wyróżniają się nadmiernie. Ale, jest ale. Otóż najbardziej lubię okulary, w których widać oczy. Muszę więc kupić następne.

Koszulka – H&M, Podobna TUTAJ na wyprzedaży w tym samym sklepie, w dobrej cenie

Spodenki – Bershka, Podobne mamy TUTAJ

ButyConverse

OkularyRay Ban Wayfarer

9

 

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Męska Moda Blog

Krótkie spodenki jeansowe
4.86 z 28 ocen

    ADD YOUR COMMENT