Krótkie spodenki z marynarką

Casualism – Blog Moda Męska – Krótkie spodenki z marynarką

Dzisiaj czeka na Was wpis ze mną w roli głównej, czyli wpis stylizacyjny ale jak zwykle nieco inny niż wszystkie 😉 Wpis, w którym prezentuję krótkie spodenki z marynarką, czyli połączenie nie niemożliwe – ale trudne na pewno.

1

2

Mam na sobie marynarkę lniano-bawełnianą bez jakiejkolwiek konstrukcji w żadnej jej części. Daje to rewelacyjne efekty w postaci dobrej wymiany cieplnej, tak pożądanej w upalne dni, których mamy „zatrzęsienie”. Nie pogarsza przepływu wiatru, nie narzuca na mnie „czucia” marynarki w sposób inny, niż człowiek czuć na sobie może rozpiętą – i w dodatku krótszą – koszulę.

3

4

Pod marynarką biały t-shirt od H&M’u, który to z materiałem marynarki stworzył cholernie fajny duet i mimo ciepła na dworze nie tyle dawała radę – co poradziła sobie świetnie. Połączenie zgranych wagowo materiałów jest bardzo ważne i dzisiaj dałem upust swojej wyobraźni. Mimo, że jest to cienka bawełna a nie len.

5

6

Krótkich spodenek, dzisiaj z firmy Pull & Bear przedstawiać nie muszę. Żartuję, muszę, bo na Blogu jeszcze ich nie widzieliście. Otóż są to niezwykle cienkie spodenki bawełniane w kolorze camel i nadrukami critters na całej powierzchni. W pasie P&B dołożył biały sznurek, który jednoznacznie kojarzy mi się z latem i upałami. Fajny zakup, ale jest jedna kwestia do której nie mam przekonania i której przy zakupie nie przemyślałem w wystarczający sposób. Kolor. Sam kolor jest bardzo fajny i właściwie ostatni raz beżowe spodenki miałem na sobie rok temu. Ale ten odcień mam wrażenie, że nieco stapia mi się z kolorem skóry, przez co dół mojego zestawu może się wydawać nieco mdły. Czy to jest fakt, czy może moje wyimaginowane problemy? Nie wiem, wiem tyle że spodenki i tak będą przeze mnie używane stosunkowo często.

Przeczytaj koniecznie ->  Spodnie Adidas dresowe - stylizacja

7

Akcesoria. Pasek RL, bransoletki z wielu źródeł, ale ta na lewej czyli poniekąd nie bransoletka a skórzany rzemień to mollie.pl – dokładnie TEN model.

8

9

A na stopach najnowsze Converse w całkowicie białej kolorystyce. Powód zakupu może wydawać Wam się nieco niezrozumiały, ale podzielenie się nim z Wami to nieco mus. Otóż kupiłem je (pierwszym miejscem przechwałek było FORUM – zalecam przejrzeć) mając na uwadze zimę (oczywiście bez śniegu) czy jesień – i zestawienie ich z grubymi materiałami kurtek czy płaszczy i wełnianych skarpet. Kolorystyka stu procentowo biała będzie mi grać świetnie z szarą garderobą i właściwie nie mogę się doczekać ich użycia w tego typu warunkach.

10

11

Podobne wpisy:

Bardzo podobna stylizacja, a jednak zupełnie inna – Krótkie Critter Pants i marynarka

Jak zrobić właśne Critter Pants?

Przewodnik po krótkich spodenkach

12

 

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

Krótkie spodenki z marynarką
3.8 z 4 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

5 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *