Kurtka bomber MĘSKA - Casualism Blog Moda Męska Kurtka bomber MĘSKA - Casualism Blog Moda Męska

Kurtka bomber

Casualism Blog o Modzie Męskiej – Kurtka bomber

Kurtka bomber w modzie męskiej stale poszerza swoje horyzonty. Nie jest mi ciężko powiedzieć, że to jedna z rzeczy osiągających naprawdę duży sukces. Kwestii, które jej pomogły jest wiele. Od legendarnej, niezmienionej od lat formy, aż do bardzo buntowniczego charakteru. Dzisiaj wpis z nią w roli głównej.

1 2

Idąc od góry – widzimy tę właśnie bomberkę w wydaniu niezwykle casualowym, więc wykonaną z półmatowego materiału. Techniczny materiał w kurtkach tego typu jest kwestią pożądaną, jej utylitarny charakter dzięki niemu jest widoczny jeszcze dosadniej.

3 4

Pod spodem bluza z H&M’u w czerni. To bluza cienka, wygodna i tania, której zalety odczuwam w każdym dniu, w którym ją założę. Problemem podobno jest niska odporność materiału na zużycie czy to podczas prania, czy podczas użytkowania. Ten temat zrewiduję już niedługo.

5 6

Na nogach spodnie z Bershki, które ostatni raz widzieliście w ubiegłym roku. Od tamtego czasu sporo się zmieniło. Z rozmiaru w pasie 30, spadłem do 29 i spodnie te w „tyłku” są luźne, więc przez to mocno niewygodne. Będą musiały odwiedzić krawcową celem ich zmniejszenia w pasie.

7 8 9

A buty. Buty…cóż, nie będzie dla Was wielką niespodzianką, że białe buty są moim „konikiem” już naprawdę długi czas. Te, które tu widzicie pochodzą z ZALANDO i opisywałem je TUTAJ jakiś czas temu. Po kilku wyjściach mogę stwierdzić – są miękkie, wygodne, skóra świetnie pracuje. Nie mają dziwnych załamań, „zużywają się” w bardzo miły dla oka sposób. Jedne z lepiej wydanych pieniędzy w kwestii butów w moim życiu.

10 11 12

The-Bigwig

Casualism – Blog o Modzie Męskiej

Kurtka bomber
4.94 z 18 ocen

    ADD YOUR COMMENT