Kurtka na jesień

Kurtka na jesień – Casualism Blog o Męskiej Modzie

Jesień jest kapryśna i w naszym klimacie często skrajnie irytująca. Mimo, iż ciężko dopasować się do niej strojem to warto podjąć takie próby, co by codziennie do/z pracy iść z uśmiechem na ustach. Dzisiaj jeden kolaż, a w nim krótka i szybka informacja – czy kurtka na jesień może dobrze wyglądać? MOŻE!

12

Rzeczy jesienne wyróżniamy od letnich czy wiosennych nie tylko wagą materiałów, ale także kolorem. Najlepszymi barwami opisujący rzeczoną jesień są zdecydowanie barwy ziemi. Mam tu na myśli wszelkie odcienie ciemnych brązów, ciemnych zieleni, oliwek czy khaki. Te kolory idealnie wpisują się w porę jesienną i warto zakupić takich rzeczy minimum kilka.

Model kurtki, którą dzisiaj prezentuję jak widzicie jest kurtką wykonaną na wzór koszuli. Takie kurtki są bardzo ciekawym odstępstwem od zazwyczaj używanych i często widywanych modeli więc warto sprawić sobie taką jedną. Kolor zgaszonego i słabo nasyconego koloru oliwki pięknie się wpisze w kolory jesieni, a szara, nieszablonowa koszulka pod spodem nieco rozbudzi te rejony. Warto zwracać uwagę na kolorystykę. Zauważcie proszę, że mimo, iż koszulka jest szara to jednak się wyróżnia kolorystyką „marmurkową”, bardzo ciekawie to wygląda. Jako spodnie by nie przesadzić kontrastem w miejsce czerni polecam bardzo ciemne szarości, szczególnie w rewelacyjnym „ficie” 511. Uzupełniając zestaw dobrze pokusić się o dopasowanie koloru butów do kurtki, choć nie w sposób nachalny. Ot, zieleń = zieleń, tyle. Pasek jak widzicie jest modelem w typie mocno „rugged”, więc pięknie sprawdzi się do dzisiejszego zestawu.

KURTKA / KOSZULKA / JEANSY / BUTY / PASEK

Adrian / The-Bigwig

Lekka kurtka na jesień – Casualism Blog o Modzie Dla Mężczyzn

Kurtka na jesień
4.7 z 29 ocen
Przeczytaj koniecznie ->  Ubranie na deszcz - KOLAŻ

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *