Kurtka skórzana męska…

Casualism Blog o Męskiej Modzie – Kurtka skórzana męska

Oj, wpis stoi w opozycji do ostatniego w kwestii formalności i myślę, że zadowoli casualowych malkontentów. Ciekawym aspektem tegoż wpisu na pewno będzie wprost niebywała rozpiętość użytkowa trzewików Yanko. Tym razem odsłona zupełnie, ale to tak naprawdę zupełnie inna od poprzedniej

1 2

Na górze mam najnowsza kurtkę, na której użycie czekałem długimi tygodniami. W dniu robienia zdjęć przyznam szczerze, że wcisnąłem ją na siebie nieco na siłę, bo pogoda za oknem nie zachęcała do jakichkolwiek eksperymentów. No ale feszyn is feszyn ( 😉 ), więc klamka zapadła – spróbuję. Nie żałowałem tego zbytnio, to równie szczerze. Użycie tej kurtki mimo, iż początkowo nosiło dla mnie znamiona nieco wymuszonej próby jej użycia, to później całkiem przyjemnie spędziłem z nią cały dzień.

3

Kurtka to egzemplarz vintage, ale tym razem bardzo dobrze zachowany i niewymagający moich ingerencji. Różni się od pokazywanej tutaj często ramoneski w bardzo dosadny sposób. Jest nieco krótsza (tył ma nieco dłuższy), a całość jest mocno dopasowana. Skóra, w tym wypadku nieco bardziej pomięta – czyni tę kurtkę bardziej swobodną, nieidealną, pasującą tym razem wyłącznie do stylizacji absolutnie casualowych – w przeciwieństwie do poprzedniej, która może spokojnie odnaleźć się w smart casualu. Reszta detali widoczna jest dla Was dość dobrze na zdjęciach.

5 67

Pod nią koszula z szarego jeansu, od której tak na serio oderwać się nie mogę. Kolorystyka, wykończenie i dopasowanie skutecznie mnie do tego zniechęca i chwała jej za to – jest wdzięczna i świetnie dopełnia moją garderobę.

8

Na nogach z kolei dość wąskie spodnie w stylu biker, na które początkowo zupełnie nie byłem zdecydowany, by nie powiedzieć „odrzucałem je na wstępie”. Ale popełniłem kilka analiz i zdecydowałem, że w cenie wyprzedażowej warto spróbować czegoś innego, czegoś dla mnie niespotykanego i jednocześnie czegoś, co kiedyś wywoływało u mnie pozytywne odczucia (Balmain, patrzę na Ciebie).

9 10

No a na stopach nic innego jak piękne Yanko (ten MODEL), które w całej okazałości świetnie się odnalazły w tak twardym, doborowym towarzystwie czerni i swobody. Nie skłamię mówiąc, że właśnie tego typu zestawy krążyły mi po głowie przy wyborze modelu z oferty Patine.pl. Strzał w dziesiątkę to mało. To strzał w dziesiątkę. Jedną po drugiej.

11

KurtkaPodobna1, Podobna2

KoszulaPodobna1, Podobna2

Spodnie – Zara, Podobne

Buty – Yanko

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

 

Kurtka skórzana męska…
4.64 z 22 ocen

    ADD YOUR COMMENT