Kurtka wełniana

Casualism Blog Moda Męska – Kurtka wełniana

Dzisiejszy wpis stylizacyjny przemyci do Waszych monitorów nieco tego co zazwyczaj mam na sobie, gdy nie chce mi się „bawić” w dłuższe stanie przed wyborem, a w efekcie i tak wyjście niezadowolonym 😉 Dzisiaj kurtka wełniana na pierwszym miejscu, reszta to tło przystające do niej w sposób wzorowy. Zobaczcie sami!

Kurtka wełniana Kurtka wełniana

Kurtka to wełniany twór, który ciepła daje zdecydowanie więcej niż jakikolwiek odpowiednik, czy to skórzany czy też odpowiednik w postaci płaszcza. Generalnie ciężko mi tu o lepszą rekomendację do tego typu kurtek niż to, że w „hiperzimie” odbiega jej jedynie moja B3, oczywiście sporo droższa. Ściągacz na dole pomaga utrzymywać ciepło blisko ciała, a dość bliski tego ciała krój nie pozwala swobodnie wymieniać się powietrzu. Świetna rzecz, będę ciorał do upadku, który mam nadzieję nigdy nie nastąpi. To kurtka wykonana w 100% z wełny, więc hipotetycznie może być podatna na wodę i deszcze. Ciekaw jestem.

Wełniana kurtka Wełniane szaliki

Pod spodem bluza, ot bluza jakich na rynku dziesiątki. Cóż, na jej temat więcej niż „czarnba bluza” powiedzieć się nie da i choć byłem dobry na Polskim z lania wody to tutaj…nie wystawicie mi oceny, więc ten temat olewam 😉

Rękawiczki bez palców Kurtka wełniana

Na nogach całkiem niedawno widziane spodnie z dziurami na kolanach (piszczelach) i niewykończonym dołem. Generalnie świetne spodnie, bo gdy stoję na wprost dziury są po prostu niewidoczne, ukazując się oczom wyłącznie wtedy gdy idę lub siedzę. Fajne rozwiązanie bo likwiduje tą znaną natarczywość spodni z dziurami na kolanach.

Buty derby

Na stopach zaś derby na płaskiej podeszwie, które kupiłem już jakiś czas temu. Pamiętam, że miałem w głowie obawy mówiące jasno – będziesz możliwe że żałował ich zakupu, w końcu to taka niezbyt wysoko pozycjonowana marka. Cóż, nic bardziej mylnego. Buty dzielnie znoszą trudy użytkowania i choć nie jest to trud nadmierny (mam je parę razy na sobie w miesiącu) to po butach niskiej klasy można spodziewać się dosłownie wszystkiego, od zniszczenia już po pierwszej próbie zaliczenia świata zewnętrznego. A tu nic takiego, nic z tych rzeczy, buty są…rewelacyjne!

Mój wizerunek i odczucia fizyczne 😉 ocieplają akcesoria w postaci bardzo swobodnego szalika z wełny i rękawiczek, które na równi z butami dzielnie znoszą trudy, aczkolwiek w tym wypadku wręcz codziennego użytkowania. Brak palców pomaga w komfortowym korzystaniu z dobrodziejstw naszej techniki, a dodatkowo wywołują miły dla oka efekt czegoś „nieznanego”. Fajna rzecz.

Kurtka – Woolrich, Podobna TUTAJ

Bluza – H&M, Podobna TUTAJ

Spodnie – TK Maxx, Podobne TUTAJ

Buty – Zign, Podobne TUTAJ. Koniecznie zobaczcie te Grensony.

Szalik – Podobny TUTAJ w bardzo fajnej odsłonie

Kurtka wełniana

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Blog Moda Męska

Kurtka wełniana
5 z 20 ocen

    ADD YOUR COMMENT