Letni styl rockowy, Kolaż

Letni styl rockowy, Kolaż – Casualism Blog Męska Moda

Skórzana ramoneska, wysokie buty w typie chelsea czy wreszcie długie, beżowe płaszcze do czarnych jeansów. Brzmi jak mekka osobników mocno zainteresowanych i lubiących styl rockowy. Ale jednocześnie jak widzimy to ubrania typowo nie letnie, skrajnie jesienne czy nawet zimowe. Co więc zrobić w lecie chcąc ubierać się na rockowo? Dzisiaj letni styl rockowy na kolażu!

Styl rockowy, letni styl rockowy, rockowy styl ubioru, ubrania rockowe, metal styl, styl metalowy, ubranie dla metala


Ten zestaw to styl rockowy w pełnym znaczeniu tego słowa, więc jego poszczególne elementy biorą z rocka pełnymi garściami. Mamy więc przetarte na kolanach jeansy w „marmurkowym” kolorze. Do tego czarna koszulka ze świetnie rozwiązanymi rękawkami (odcięte, zobaczcie w linku), która nieco wyróżni się wśród innych, prostych wersji. Na stopach absolutnie typowe i jakże często spotykane w środowisku Converse Chuck Taylor, ale w kolorze full-black w miejsce białej gumy. Na nadgarstek warto założyć ciekawe bransoletki, a że mowa o rocku – to niech będą czarne. Całe zestawienie jest ewidentnie rockowe i to tak bardzo, na ile dopuszcza ciepła, ale lekko pochmurna pogoda. Całkowicie czarne spodnie wraz z czarną koszulką niestety źle by wyglądały w pełnym słońcu, poniższy przykład w tym nieco zaradzi. Szare spodnie dają tu nieco oddechu i można je na luzie założyć nawet w upalny dzień. No i kolana nam się wentylują 😉

KOSZULKA / SPODNIE / BUTY / BRANSOLETKI

To zestawienie z kolei stoi w dużej opozycji kolorystycznej do poprzedniego, lecz w dalszym ciągu jest stuprocentowo rockowe. Mamy więc jasne, sprane jeansy z przetarciami na kolanach. Kolor ten jest świetnym rozwiązaniem chcąc ubrać się bardziej rockowo. Na torsie tym razem biała koszulka z dużym nadrukiem, choć osobiście przeciwny jestem wszelkim nadrukom, ale styl rockowy rządzi się swoimi prawami i dopuszcza użytkowanie tego typu rozwiązań. By dopełnić całości na stopy załóżmy jasne Vansy z brązową podeszwą (najlepiej mocno zużyte), a na nadgarstek niech wpadnie metalowa bransoletka. Ciekawym akcentem będzie sygnet na jednym z palców, idealne nawiązanie do rocka. Jasne kolory będą świetnym rozwiązaniem na letnie, ciepłe dni. Warto takie zestawienie sobie sprawić i przeinaczyć na idealne dla siebie.

KOSZULKA / SPODNIE / BUTY / BRANSOLETKI / SYGNET

Letni styl rockowy, Kolaż

Casualism – Moda Męska Blog

Letni styl rockowy, Kolaż
4.96 z 26 ocen