Koszula lniana w bieli - Casualism Blog Moda Męska Koszula lniana w bieli - Casualism Blog Moda Męska

Letnie. Spodenki. Koszula lniana

Casualism – Moda Męska Casual – Koszula lniana

Cze!

Dzisiaj zestaw skrajnie letni, więc koszula lniana. W dniu robienia zdjęć było upalnie, w słońcu wręcz nieznośnie. Co chwilę widzę ludzi, którzy wycierają pot ze skroni. Nieuniknione. Dlatego na dzisiaj przygotowałem dla Was zestaw, którego motywem przewodnim jest wszechogarniające lato i luz, który sobie w takich dniach cenię.

Niby zestaw na plażę. Niby zestaw na nadmorski kurort i drink w barze. Niby zestaw na letni spacer na molo. Niby tak, niby srak. Ja tak się ubieram na łażenie po mieście. Kto zabroni?

Mam na sobie kolejno – koszulę. Lnianą, przewiewną, lekką, białą koszulę w sam raz na letnie upały. Choć nie lubię jej dotyku na ciele. Jest szorstka i raczej przywodzi na myśl ciepłe swetry, niż przewiewną tkaninę. Ale ten problem rekompensuje to, że nie czuć jej na ciele w kwestii podmuchów wiatru. Oczywiście rozpiąłem ją. W lecie wiele uchodzi. Pogoda dyktuje. Przód włożyłem niechlujnie w spodenki, a tył zostawiłem luźny. Tak robię. Wkładam, niechlujnie. Taka niewymuszona stylizacja spełnia swoją rolę szczególnie w lecie.

Na nogach spodenki z fajnym motywem u dołu. Widzicie, że są dość krótkie. To fakt. Kupiłem je właśnie głównie z tego powodu. Krótkie to krótkie.

Pasek to moja uwielbiona na sezon letni plecionka od Ralph Lauren. Bransoletki z różnych źródeł.

A na stopach co „tym razem”?  Nike Go 😉

Casualism – Moda Męska Casual
~The-Bigwig

Follow on Bloglovin

Letnie. Spodenki. Koszula lniana
4.1 z 10 ocen

    ADD YOUR COMMENT