Lniane spodnie w kant

Lniane spodnie w kant – Casualism Moda Męska Blog

Dzisiejszy zestaw został uwieczniony na zdjęciach w dniu, gdy mój aparat podczas podróży nieco odmówił posłuszeństwa. Właściwie jego akumulator. I to z mojej winy 😉 Niemniej, ładny zestaw musiał zostać uwieczniony więc w ruch poszedł telefon. Dzisiaj w roli głównej skrajny minimalizm, a w jego ramach lniane spodnie w kant, lniana koszulka i białe trampki. Może być…mniej?

Lniane spodnie w kant, spodnie w kant z lnu, lniane kant spodnie, spodnie z lnu Lniane spodnie w kant, spodnie w kant z lnu, lniane kant spodnie, spodnie z lnu

T-shirt z lnu to moje nie tylko tegoroczne, ale dosłownie życiowe objawienie i jest to coś, bez czego ciężko byłoby mi wyobrazić sobie codzienność w lecie. Zdecydowanie ten materiał w koszulce jest czymś nie tylko rzadko spotykanym, ale i jakże komfortowym. Polecam koszulki z tego materiału każdemu z Was, w końcu każdy odczuwa ciepło równie dotkliwie jak i ja. Kolor szary to najnowszy zakup z H&Mu na wyprzedaży. Bardzo miękki, fajny materiał, oczywiście „czysty” len, bez dodatków.

Lniane spodnie w kant, spodnie w kant z lnu, lniane kant spodnie, spodnie z lnu Lniane spodnie w kant, spodnie w kant z lnu, lniane kant spodnie, spodnie z lnu

Na nogach nieco mniej lniane (len z bawełną), ale jednak skrajnie przewiewne, lekkie i letnie spodnie w kant, także z H&Mu i także z wyprzedaży. Lniane spodnie w kant są generalnie rzeczą rzadko spotykaną, ale mam wrażenie, że ten rok mocno w nie obrodził. Pojawiły się w kilku sieciówkach i mam nieodparte wrażenie, że w przyszłym roku będzie ich jeszcze więcej. I bardzo dobrze! Dobre rzeczy powinny zalewać nasze garderoby.

Lniane spodnie w kant, spodnie w kant z lnu, lniane kant spodnie, spodnie z lnu Lniane spodnie w kant, spodnie w kant z lnu, lniane kant spodnie, spodnie z lnu Lniane spodnie w kant, spodnie w kant z lnu, lniane kant spodnie, spodnie z lnu

Zegarek. TAK, dobrze widzicie, jest to Zeppelin w mojej absolutnie ulubionej wersji, mianowicie model 7640-M na metalowej bransoletce mesh. Pamiętam, że w jednym z pierwszych wpisów prezentujących ten zegarek mówiłem, że ma duże szanse pozostać moim ulubionym. Tak też się stało, zegarek rzadko ustępuje miejsca innym modelom, a jak już ustępuje – to na siłę, ot tak by „coś” odmienić. Cieszę się z niego jak głupi bo niezbyt często wykazuję aż tak dużą radość z danej rzeczy i jej niesamowitej uniwersalności.

Na stopach moje ulubione, letnie buty od Kent Wang. Powiem Wam szczerze, że lato jest taką porą roku, podczas której jedynymi butami tak dobrze pasującymi do aury i mojego stylu są białe, minimalistyczne trampki. Mój styl jest idealnym odzwierciedleniem tego, co pasuje do takich butów, mianowicie minimalizm. Buty przeszły gruntowną renowację przez czyszczenie, odżywienie i zaimpregnowanie. Oczywiście guma przez brak uwagi szybko się brudzi („pomaga” w tym prowadzenie samochodu) ale taki urok gumy, łatwo przylega do niej nawet kurz, o brudzie nie wspominając. Lniane spodnie w kant są ich dosłownie wymarzonym kompanem.

Lniane spodnie w kant, spodnie w kant z lnu, lniane kant spodnie, spodnie z lnu

Minimalizm to jest zdecydowanie styl, który oceniam najwyżej w kwestii uniwersalności i swoistego „piękna” i jak dla mnie równa się wyglądaniu dobrze zawsze, niezależnie od okoliczności.

KoszulkaH&M stąd, podobna TUTAJ

SpodnieH&M stąd, podobne TUTAJ

Buty – Kent Wang, Podobne TUTAJ, a wręcz identyczne co do szwu (na wyprzedaży za grosze) i TUTAJ w tej samej cenie, choć innej firmy

Zegarek – Zeppelin 7640M

Lniane spodnie w kant, spodnie w kant z lnu, lniane kant spodnie, spodnie z lnu

ZAPRASZAM NA KONKURS – do wygrania świetna maszynka do strzyżenia firmy MOSER!

Adrian / The-Bigwig

Lniane spodnie w kant – Casualism Blog o Męskiej Modzie

Lniane spodnie w kant
5 z 22 ocen

    ADD YOUR COMMENT