Marynarka męska w pepitkę - Casualism Blog Moda Męska Marynarka męska w pepitkę - Casualism Blog Moda Męska

Marynarka męska w pepitkę

Casualism – Blog Moda Męska – Marynarka męska w pepitkę

Marynarki to piękny i bardzo zasłużony element garderoby, choć często niedoceniany – ale na pewno nieodzowny w wielu przypadkach. W dniu robienia zdjęć taki przypadek nastąpił. Moja marynarka męska w pepitkę była na zaplanowane wyjście idealnie dobraną częścią mojego górnego ubioru. Całość zestawu utrzymana w odcieniach beżu.

1 2

Beżowy kolor jak dla mnie jest kolorem trudnym i nierzadko dość niewdzięcznym. Po „wtopie” prezydenta Obamy w jego zbyt jasnym garniturze zacząłem baczniej przyglądać się temu kolorowi. Kolor jest trudny jeśli zarzucimy go na nasze ciało zbyt dużo. Moja marynarka ma co prawda ten kolor w sobie w sporej ilości, ale jest skutecznie gaszony przez bardzo ostry wzór pepitki i niebieski akcent. Jak widzicie marynarka w dalszym ciągu nie zawitała u krawcowej celem skrócenia rękawów. Niestety, ale ostatnio mi nie po drodze, a przyzwyczaiłem się do do ich podwijania – więc wizyta nie będzie rychła. Marynarka jest dalej dość krótka, wąska, bez wypełniaczy i podszewki. Jednym słowem – oceniam ją naprawdę dobrze.

3 4 5

By dopełnić beżową kolorystykę i moje uwielbienie do zestawów mono kolorystycznych – postawiłem na dość jasny – ale jednak beż w niezwykle letnim i lekkim wydaniu. Jest to ciekawy misz-masz lnu z bawełną, która pod marynarką dzięki przewiewności dała mi sto procent pozytywnych odczuć w kwestii regulacji temperatury.

6 7

Na nogach spodnie wykonane z białego jeansu, które skutecznie dopełniły lekkiego i dość zwiewnego charakteru całości.

8 9

A na stopach widzimy malowane przeze mnie buty z Zary – więc monki z dwiema klamrami.

10 11 12

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

Marynarka męska w pepitkę
4.2 z 5 ocen

    ADD YOUR COMMENT