Marynarka w kratę - Casualism Blog o Modzie Męskiej Marynarka w kratę - Casualism Blog o Modzie Męskiej

Marynarka w kratę

Casualism – Blog o Modzie Męskiej – Marynarka w kratę

Wpisy eleganckie ostatnio na Casualism goszczą najczęściej, dzisiaj kontynuuję ten trend. Z torbą OPPERMANN. Cała stylizacja mocno elegancka, dość zachowawcza i jednocześnie spokojna, choć na wierzchu marynarka w kratę. Zobaczcie sami!

1 2 3

Na górze marynarka w kratę, której użytkowość mimo zastosowania dość mocnego wzoru oceniam bardzo wysoko. Główną zasługą tego stanu rzeczy jest użyta kolorystyka szarości. Zdecydowanie polecam taki „występek” w postaci marynarki w kratę z dość prozaicznego względu. Otóż rzeczy gładkie mogą się szybko znudzić. Takim typem marynarki możemy naładować nasze akumulatory.

4 5 6

Pod spodem zwykła koszula oksford w kolorze błękitnym, co by rozbudzić nieco przyciszoną kolorystykę pozostałych części garderoby. Niestety, dopiero po zdjęciach zauważyłem, że krawat nie jest dociągnięty, więc widzimy niechlujną dziurę między górną częścią kołnierzyka a samym węzłem. Bardzo ten fakt mi przeszkadza w tych zdjęciach, ale proszę byście nie oceniali tego jako błąd, a niedopatrzenie.

7

Na nogach wełniane spodnie w kant. Powiem Wam, że spodnie z wełny zaprasowane w kant uzależniają i to uzależniają dość mocno. Jeśli są dobrze dopasowane i sprawnie użyte – to odwdzięczą się nowym, wyższym poziomem danego zestawu.

9

No i torba. Torbę opisywałem już TUTAJ, a TUTAJ jest na stronie. Tak jak myślałem, nie będzie to rzecz często użytkowana przeze mnie, czego byłem świadomy wybierając ją z oferty firmy Oppermann. Użyłem jej po raz pierwszy 😉 Generalnie torbę użyłem w bardzo lekkich warunkach miejskich – i mam tu na myśli warunki naprawdę lekkie. Transportowana na fotelu samochodu, niesiona w ręce przez jakieś 50 metrów łącznie. Niezwykle pojemna, mocno zwraca na siebie uwagę.

8

Buty to farbowane z brązu mokasyny. Teraz mimo koloru czarnego, to użytkowość tych butów oceniam zdecydowanie wyżej niż w chwili gdy były brązowe. W dalszym ciągu mają co prawda wady, które ciężko mi zaakceptować, ale duży brak czarnych butów skłonił mnie do malowania. A efektu nie żałuję.

10 11 12

The-Bigwig

Casualism – Blog o Modzie Męskiej

Marynarka w kratę
5 z 6 ocen

    ADD YOUR COMMENT