Casualism Blog Moda Męska - Marynarka w pepitkę Casualism Blog Moda Męska - Marynarka w pepitkę

Marynarka w pepitkę

Casualism Blog Moda Męska – Marynarka w pepitkę

Jak minęły Wam święta? Wracam do Was dzisiaj z wpisem w postaci mojej stylizacji sprzed kilku dni. Będzie nieco bardziej „elegancko” niż zazwyczaj, ale całkowicie w moim stylu. Reasumując – dzisiaj marynarka w pepitkę i szare spodnie.

Marynarka w pepitkę

Marynarka to rzecz, którą ostatnimi czasy dość rzadko użytkuję. Powodów tego stanu rzeczy jest kilka, ale głównym jest moja rosnąca niechęć do tego typu odzieży wierzchniej, a wręcz do elegancji jako stylu w ogóle. To co prawda kwestia na osobny wpis niezwiązany z niczym innym, nie jako temat poboczny i krótki akapit, bo temat jest ciekawy i jednocześnie ważny. Model, który dzisiaj mam na sobie jest modelem wykonanym z tkaniny we wzór pepitki, więc stosunkowo mało elegancka i swobodna, dająca się nosić na co dzień.

Marynarka w pepitkę Marynarka w pepitkę

Pod spodem gruby sweter w warkocze koloru granatowego z wełny, który to podczas robienia zdjęć skutecznie chronił moje ciało od zimna i chłodu. A tychże efektów pogodowych było w tym dniu nad wyraz sporo, co z resztą widać po efekcie mgły.

Na nogach wełniane spodnie w kant, które analogicznie do niedawno pokazywanych mają nieco węższy krój niż przy zakupie. Kwestia ta się zmieni całkowicie na przestrzeni kilku miesięcy.

Marynarka w pepitkę Marynarka w pepitkę

A na stopach ot, buty jakich wiele. Z tą różnicą, że model, który tym razem mam na sobie jest…wprost zapaćkany pastą do butów położoną na…użyty oryginalnie do produkcji zamsz. Osiągnąłem tym ciekawy efekt skóry licowej i teraz wbrew pozorom te buty są całkiem fajne i użytkuję je przy bardziej eleganckich zestawieniach.

Marynarka w pepitkę

Marynarka w pepitkę

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Męska Moda Blog

Marynarka w pepitkę
4.78 z 18 ocen

    ADD YOUR COMMENT