Marynarki męskie – RING JACKET – Album

Marynarki męskie RING JACKET – Casualism Moda Męska Blog

Czasami lubię poprzeglądać co ciekawsze zdjęcia prezentujące styl nieco odmienny od mojego. Pamiętam gdy parę lat temu wielbiłem się w elegancji, teraz jednak ze względu na moje zamiłowanie do stylu swobodnego nieco odpuściłem temat marynarek. Warto jednak się zatrzymać i nie zamykać się na pewne „nowości”. Ring Jacket to znana w światku modowym firma produkująca bardzo wysokiej jakości męskie ubrania. Na szczególne uznanie zasługują marynarki męskie, których zdjęcia krążą po internecie i zataczają koło. Zobaczcie album!

marynarki męskie, męskie marynarki, męska marynarka nowoczesna, styl męski marynarka

Bardzo lubię firmy, które są znane, lubiane i rozpoznawalne na świecie, ale w przeciwieństwie do Suitsupply – także wyjątkowe i niezbyt powtarzalne. Ring Jacket to firma z Japonii, która powstała w połowie lat 50-tych ubiegłego wieku i póki co staje się jedną z najbardziej rozpoznawalnych. Zasługę w tym ma ogromna otoczka wokół nich oraz setki zdjęć w ich stylizacjach na Pitti Uomo czy z innych spędów tyczących się męskiego stylu. Sam styl z kraju kwitnącej wiśni to ich konik, na którym wyrosła fajna otoczka. Ale czy i Wy ją polubicie? Zobaczcie z resztą sami:

Ring Jacket

Tak właśnie prezentuje się styl od Ring Jacket. Zdjęcia pochodzą z ichniejszego Bloga i zazwyczaj prezentują nowych klientów. Marynarki leżą dobrze i pasują do bardzo delikatnej postury mężczyzny z Japonii, a to sukces. Ich wątłe ciała nie powinny stanowić dobrej bazy na marynarki męskie, ale Ring Jacket wyszło naprzeciw potrzebom i stworzyło rzeczy, które na nich leżą naprawdę przyzwoicie. Jak oceniacie te rzeczy?

Adrian / The-Bigwig

Marynarki męskie RING JACKET – Album – Casualism Blog o Męskiej Modzie

Marynarki męskie – RING JACKET – Album
4.9 z 28 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *