Męska inspiracja – kolaże

Casualism Blog o Modzie Męskiej – Męska inspiracja

Dzisiaj na Casualism będą dwa kolaże, które mam nadzieję i tym razem spowodują w Was odczucia inspiracyjnego „kopa”. Będą to może i zestawy odważne, ale tym razem takie, które mimo wszystko każdy z nas może założyć na co dzień. Zapraszam i podkreślam – zaczynają się wyprzedaże, proponuję więc sprawdzać interesujące nas rzeczy w kontekście ceny.

k


1. Na niebiesko, jak to w lecie

P1422D014-K11@14

Zwykle postanawiam by podczas komponowania zestawów dawać „tło” rzeczom pobierającym dużą dozę atencji. Tak jest i tutaj. Koszula to bardzo rzucający się w oczy (oraz portfel..) wyrób w ciekawym wzorze, który będzie mocno wyróżniał się na ulicy, aczkolwiek zastosowane kolory nie będą tego efektu potęgować. Biel z niebieskim to połączenie świetne i nie narzucające się, a by dopełnić look „letni” – warto rękawy podwinąć za łokieć. By uspokoić nieco „moc” tej koszuli pod spód włożymy bezrękawnik, a koszulę – rozepnijmy. Da to ciekawy efekt wygaszonej barwy i wzoru koszuli, a wystająca część bezrękawnika białego nie będzie się narzucać. Na dół spodenki w granatowym kolorze, a na nogach – wysokie Converse w niespotykanej kolorystyce. Zestaw bardzo ciekawy, choć wymagający nieco odwagi w noszeniu.

KoszulaT-shirtSpodenkiButyPasekOkulary

 

2. Ostra koszula jako vintage!

BE122D02X-T11@14

Czasy dla nas już zamierzchłe, więc dobre 30-50 lat wstecz cechowały się ciekawymi, niespotykanymi już rozwiązaniami. Jednym z nich były niesymetryczne, ale bardzo gęsto ułożone wzory na koszulach. W tym kolażu pokażę Wam moje spojrzenie na absolutnie swobodny casual z wielu dekad wstecz. Mamy więc rzeczoną już koszulę w ciekawy, drukowany wzór, bardzo mocno rzucający się w oczy, a pod spodem – bezrękawnik w kolorze białym dającym nieco pola do popisu koszuli na zewnątrz. Na nogach z kolei spodenki jeansowe w spranym odcieniu, który wprost ubóstwiam. Na stopach zaś białe Vansy z gumową podeszwą, a na plecach – beżowy, materiałowy plecak. Świetny zestaw!

Przeczytaj koniecznie ->  Męska inspiracja, kolaże - Jasne jeansy w zimie

KoszulaT-shirtSpodenkiButyPlecak

 

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Blog o Męskiej Modzie

Męska inspiracja – kolaże
4.9 z 14 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

One Comment

  1. Kazimierz Reply

    Hej 🙂 Chcialbym Ci powiedziec, ze Twoje teksty są super 🙂 Juz dawno nie czytalem czegoś tak wyśmienitego 🙂 Chylę czoła przed mistrzem pisarskim 🙂 Szkoda, ze dzisiejszy dzien stawia przede mna tyle obowiazkow, ze nie mogę zajac się tylko i wylacznie czytaniem Twoich tekstow, ale obiecuje, ze jak tylko znajde czas, nadrobię je wszystkie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *