Męski płaszcz camel

Casualism Blog Męska Moda – Męski płaszcz camel

Zdecydowanie męski płaszcz camel to rzecz, bez której podczas jesieni i zimy się nie obejdziemy, mówię Wam. Aktualnie trwa na tę część garderoby ogromne ciśnienie, w które zdecydowanie warto byście i Wy wpadli, bo taki płaszcz jest absolutnie genialną części naszej kolekcji okryć wierzchnich…

Męski płaszcz camel Męski płaszcz camel

Zapewniam Was, po zakupie tego typu płaszcza mimo posiadania w garderobie nawet i dziesiątek rzeczy równie fajnych jak kurtki czy flanelowe koszule – to właśnie płaszcz będziecie zakładać najchętniej, gdy wiatr podwieje Wam w tyłki. Model, który mam na sobie kupiłem ubiegłego roku na dobrej przecenie. Różni się od prezentowanego aktualnie w H&M tym, iż ma lepszy skład i bardziej formalną formę, w tym lekkie wypełnienia w ramionach. Ma również krytą listwę guzikową nadającą jeszcze większą dawkę formalności, którą to ja…zgniotłem białym butem. Mimo, iż płaszcze aż tak formalne służą głównie do formalnych stylizacji to zobaczcie, że przy poprawnym jego zestawieniu w środowisku casual można osiągnąć rewelacyjne efekty. Jak to zrobić?

Camel płaszcz męski Męski płaszcz beżowy Beżowy płaszcz

Bardzo prosto. Nosić ten płaszcz tak, jak nosilibyście każdą inną część garderoby. Nie zastanawiać się przesadnie, nie stawiać mu kapliczki i nie modlić się przy niej codziennie przy kompletowaniu zestawu. To płaszcz, który możecie nosić dokładnie tak, jak nosicie kurtki. Niżej, jak z resztą widzicie, mam czarne jeansy i czarną bluzę w najprostszej formie jaką tylko mogłem sobie wyobrazić. Co tym osiągamy? Wyjście pięknego płaszcza na pierwszy plan i to absolutnie plan w pełni zasłużony.

Męski płaszcz camel Beżowy męski płaszcz

Natomiast na stopach białe trampki firmy Kent Wang ( TU ich recenzja), które swoją skrajną wprost prostotą idealnie wpisują się w minimalistyczny i swobodny zestaw dzisiejszy. Bo minimalizm pięknie nie tylko brzmi jako nazwa, ale także i wygląda co mam nadzieję pokazuje ten wpis.

Płaszcz – H&M, Podobny aktualnie TUTAJ, który to też kupiłem. Pokażę go za jakiś czas :)

Bluza – H&M

Spodnie – Jeansy Bershka

ButyKent Wang

PŁASZCZ  /  BLUZA  /  JEANSY  /  TRAMPKI

Białe trampki męskie Styl streetwear męski

Adrian / The-Bigwig

Casualism Blog o Modzie Męskiej

Męski płaszcz camel
4.87 z 52 ocen

    ADD YOUR COMMENT