Męski styl na dwóch kolażach innych niż wszystkie

Casualism Blog Moda Męska – Męski styl

Dzisiaj zdecydowałem by pokazać Wam kolaże nieco inne niż poprzednio, bo pokazujące po dwie opcje noszenia każdego z zestawów. Będzie ciekawie i mam nadzieję również inspirująco. Dzisiejszy dzień polega na zaprezentowaniu Wam świetnych dodatków, przyjrzyjcie się im najbliżej jak się da bo mam dla Was także w ich kwestii pewną niespodziankę 🙂 Najlepszy efekt jest gdy dłonią przykryjecie sobie jedną stronę, a później drugą – będziecie „jak na dłoni” widzieć uniwersalność.

3


 

1. Koszula i spodnie lniane na dwie opcje.

1

Cały ten zestaw kręci się wyłącznie wokół lniano-bawełnianych rzeczy w postaci białej koszuli oraz niebieskich spodni. Zestaw ten na myśl przynosi wyłącznie piękne lato i taki też jest w zamierzeniu – dający mnóstwo komfortu. Ale by pokazać Wam jak ten zestaw jest uniwersalny przygotowałem jego dwie wersje, które różnią się wyłącznie…dodatkami. Z prawej strony mamy więc słomkowy kapelusz oraz zamszowe mokasyny driving mocs wraz z zamszowym, zbliżonym do koloru butów paskiem. Całość jak widzimy prezentuje się wystarczająco jak na wieczorny spacer po mieście w towarzystwie znajomych. Lewa strona z kolei to zestaw całkowicie swobodny, idealny na spacer wzdłuż plaży, czy na wyjście do przyplażowego baru. Podwinięcie spodni u dołu nad kostkę spowoduje odczucie zestawu jeszcze bardziej casualowo i idealnie wpisze się w styl. Mamy więc buty w postaci białych espadryli, paska plecionego oraz czapeczki bejsbolówki, której stałem się fanem.

Spodnie Koszula

Po lewej: Czapeczka Pasek Buty

Po prawej: Pasek Kapelusz Buty

 

Co do Asosa, bo jak widzicie sporo linków przepływa na mojej stronie właśnie z tego sklepu. Otóż rzeczony Asos wraz ze stroną CupoNation przygotowali wspólnie świetny kod zniżkowy na aż 20% i to na cały asortyment. Czuję się poniekąd w obowiązku poinformowania Was o tym, ale muszę także podkreślić – kod jest ważny TYLKO 24 godziny, a warto z niego skorzystać. Kod rabatowy DO ASOS powinien pojawić się do paru chwil.

Przeczytaj koniecznie ->  Elegancka inspiracja męska, KOLAŻ

 

2. Marynarka i spodnie białe oraz bluzka marynistyczna na dwie opcje.

2

 

Ten zestaw to zaś nieco więcej w typie smart niż skrajny casual. Mamy więc bawełnianą, swobodną marynarkę w kolorze niebieskim uzupełnioną białymi spodniami, co tworzy klasykę w pełnym znaczeniu tego słowa. Pod spód przewidziałem ciekawą bluzkę w granatowo białe paski przywodzące na myśl styl marynistyczny. Możemy zestaw ten uzupełnić na dwa sposoby. Sposób z prawej strony to dopełnienie detalami eleganckimi, w postaci butów o kroju monk, kapelusza plecionego nieco luźniej niż poprzedni oraz brązowego paska. Lewa strona stoi niejako w opozycji do prawej, gdyż w jej ramach budujemy zestaw nieco bardziej swobodny. Mamy więc granatowe mokasyny z brązowymi szyszkami oraz pleciony, swobodny pasek ze skóry podobny kolorem do rzeczonych szyszek. Na nadgarstku ładna, połyskująca bransoletka w postaci koralików.

Marynarka Bluzka Spodnie

Po lewej: Bransoletka Pasek Loafersy

Po prawej: Pasek Kapelusz Monki

The-Bigwig

Casualism – Blog Męskiej Mody

Męski styl na dwóch kolażach innych niż wszystkie
5 z 23 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

3 Comments

  1. Damian Reply

    Jako uzupełnienie teoretyczne powiem że zaproponowana bluzka marynistyczna to absolutna letnia klasyka, występuje jako „Breton top”.
    Bardzo inspirujące zestawy, pokazują jak w prosty sposób zmienić charakter posiadanych już ubrań.
    Pozdrawiam Panie Bigwig i czekam na kolejne wpisy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *