Męskie golfy - INSPIRACJA - Casualism Blog Moda Męska Męskie golfy - INSPIRACJA - Casualism Blog Moda Męska

Męskie golfy – ALBUM inspiracyjny

Casualism Blog Moda Męska – Męskie golfy, ALBUM inspiracyjny

Męskie golfy…temat trudny, ale na męskiej blogosferze całkowicie niewyczerpany. Mam wrażenie, że tę część garderoby traktuje się po macoszemu nie dając golfom wystarczającej atencji. Co ja na ten temat uważam?

LaxADET

Uważam co następuje. Golf noszony swobodnie potrafi wyglądać wprost zjawiskowo szczególnie, gdy jego materiał jest gruby, a pozostałe składowe zestawu trzymają identyczny poziom casualu. A co z elegancją? Elegancja, czyli moda z lat ubiegłych na tę kwestię zapatruje się skrajnie inaczej. Otóż linia oddzielająca przesadę i przesyt od zestawienia wprost wspaniałego jest niezwykle cienka i przeważnie niezbyt starannie przekraczana przez adeptów męskiej mody. Mam zdanie takie, że golf wykonany z grubej wełny noszony skrajnie casualowo potrafi wyglądać pięknie w dużym odsetków przypadków. Gdy zaś kwestia tyczy się mody eleganckiej – to szansa spotkania świetnego zestawienia spada.

Jak WY oceniacie ten element naszej męskiej garderoby? Czy doszukujcie się w nim wyłącznie wad, czy może ich zalety je równoważną, czy też ich zalety są na tyle ewidentne, że oceniacie je jako „must-have„?

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Blog o Męskiej Modzie

Męskie golfy – ALBUM inspiracyjny
5 z 16 ocen

    ADD YOUR COMMENT