Męskie inspiracje

Casualism Blog Męska Moda – Męskie inspiracje

Czytelnicy moi, dzisiejszy wpis mimo, iż oryginalnie powinien pojawić się w sobotę – zjawia się dzisiaj. Będą dwa kolaże, w ramach których mam nadzieję zbudujecie sobie nowe pole do popisu. Czas więc zaczynać!

1

 


1. Trampki z marynarką? Morzna? Morzna.

2

Ale (zacznijmy od tego słówka) całość musi być nienagannie swobodna i bez krzty formalności. Dlatego zestaw został skomponowany na podstawie marynarkowej swobody. Marynarka jak widzimy „udaje” denim przez materiał typu pikę, który podczas lata powinien świetnie się sprawdzić nawet w dni naprawdę cieplejsze. Pod spodem polo z długim rękawem, które dodatkowo nada zestawowi casualowego „sznytu”, a błękitny kolor – uzupełni marynarkę. Na nogach chino w kolorze ciepłego beżu, a na stopy fajnie wyglądające trampki z brązowej skóry i o jasnej podeszwie. Całość zestawu – trafia mi w oko!

MarynarkaPolówkaSpodnieButyPasek

 

2. Parka na wiosnę.

3

Parki są okryciem iście przejściowym i mimo ich zatrzęsienia w zimie – to na deszczową wiosnę czy podczas takiej samej jesieni rozwijają swoje skrzydła. Uzupełniona w ciemno-granatowe jeansy z klasycznymi detalami oraz białe, wysokie trampki skórzane (swoją drogą naprawdę piękny model) osiągnie miłe dla oka zestawienie. Dodatkowo – zamiast zwykłej bluzy warto niejako „zaszaleć” (choć to za duże słowo) dając nieco wzoru.

KurtkaBluzaSpodnieButy

 


 

PS. Ostatnio trapiły mnie nieco problemy i to nie tylko w kwestii mojej internetowej działalności na Casualism, ale także w życiu osobistym. Z tego względu w komentarzach mogłem być troszkę nieobecny, a moje odpowiedzi niezbyt wyczerpujące. Bólem był także słabszy dostęp do internetu mobilnego, bo rozbiłem telefon, który kupiłem dwa miesiące temu, a „zapasowy” który mam – jest na przeglądanie internetu i odpisywanie, a także tworzenie wpisów – po prostu zbyt wolny (TUTAJ na moim Fanpage opisałem całą sprawę dość dokładnie, choć z humorem, a TUTAJ opisałem jej rozwiązanie). Na szczęście ta kwestia się szybko rozwiązała, tak więc będę teraz tutaj ciągle!

 

The-Bigwig

Casualism – Męska Blog Moda

Męskie inspiracje
4.92 z 13 ocen

    ADD YOUR COMMENT