Męskie inspiracje

Casualism Blog Moda Męska – Męskie inspiracje

Tym razem w przeciwieństwie do typowego dla Casualism harmonogramu mamy…sobot(nie), piątkowe kolaże! Aktualnie jako, że temperatura na dworze coraz wyższa to czas ujarzmić ją nie tyle lżejszymi materiałami, co jaśniejszą kolorystyką. Tym razem męskie inspiracje w postaci dwóch różnych od siebie, aczkolwiek bardzo stylowych zestawów na co dzień. Zapraszam!

3


1. Smerf.

1

Kolor błękitny i niebieski to kolory iście letnie i w taką porę sprawdzają się najlepiej. W tym zestawieniu zdecydowałem o jego bardzo dużej ilości bo mimo, iż znajduje się „raptem” na dwóch rzeczach – to jednak na rzeczach największych i zabierających najwięcej atencji. Marynarka to bezpodszewkowa swoboda pełnogębna. Materiał jest sprany, iście „letni” z nutką „wakacji i plaży” (sam się dziwię pisząc takie słowa 😉 ) bo nic do tego zestawu nie pasuje mi bardziej jak dodatkowo jasna panama, podwinięte do kostek spodnie i spacer wzdłuż morza z kobietą przy boku. Pod marynarką biała polówka tym razem z krótkim rękawem. Brak wystających mankietów uzupełnią świetne bransoletki. To skuteczny zabieg likwidujący „ciszę” wokół nadgarstków spowodowaną brakiem owego mankietu koszuli. Na stopach mokasyny w kolorze taupe, jakże modnym i „na czasie”. Pleciony pasek uzupełni wakacyjną stylizację.

MarynarkaPolówkaSpodnieButyPasekBransoletki

 

2. McQueen.

2

Steve McQueen jako ikona stylu wymaga nieco miejsca na moim blogu, choćby jako inspiracja dzisiejszego zestawu. Cały zestaw jest typem w pełni vintage, nie mającym nic wspólnego z teraźniejszością – w dosłownie świetnym znaczeniu tego słowa! Mamy więc na górze zupełnie klasyczną, w ogóle nie udziwnioną kurtkę typu Harrington. Pod kurtką prosty, biały, minimalistyczny niczym buty t-shirt. Na nogach sprane jeansy w fasonie 511 (mam, polecam) a na stopach znak rozpoznawczy minimalizmu i stylu w butach sportowych – biała, nieudziwniona, piękna bryła buta. W dłoni płócienna, nawiązująca kolorem do kurtki torba, a na nosie – nieujęte tutaj okulary. W dłoni kluczyki do DB6.

Przeczytaj koniecznie ->  Styl rockowy na jesień?! - KOLAŻ

KurtkaKoszulkaJeansyButyTorba

 

The-Bigwig

Casualism – Męska Moda Blog

Męskie inspiracje
4.9 z 25 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *