Męskie inspiracje jesienne – KappAhl

Casualism Blog o Modzie Męskiej – Męskie inspiracje jesienne

Dzisiaj sklep KappAhl po raz pierwszy w moim zarówno blogowym, jak i realnym życiu połączył ze mną swoje ścieżki. Oczywiście mimo wszystko stało się to wyłącznie na stopie wirtualnej. Prywatnie nie jestem właścicielem żadnej rzeczy z tego sklepu, co nie stoi na przeszkodzie by korzystając z mojej wiedzy stworzyć kilka zestawów dla Was, moi czytelnicy.

logga

KappAhl to sklep jest dla mnie w kwestii tworzenia zestawów całkowitych niezwykle trudny i niewdzięczny. Wiele rzeczy, które musowo powinny się tu znaleźć – nie znalazły niestety się w ofercie sklepu. Trudno tu winić sam sklep, oczywiście tego nie robię, ale brak mi było zarówno pasków, jak i skarpet, o butach nie wspominając. Kręciło mną, by do zestawu dołożyć jakąś rzecz z pozostałych, dostępnych w Polsce sklepów, ale jak zacząłem – tak kończę. Cała oferta wyłącznie na Kappahl. Niedługo będą kolaże jeszcze ciekawsze. Również nie brałem pod uwagę jakości samych ubrań. Wiele z rzeczy, które dzisiaj zaprezentowałem nie grzeszy ponadprzeciętną jakością ze względu na ichni skład. Do rzeczy.

 


 

Jesienny zwyklak

Bez nazwy-1

Zwykle zestawy, czyli takie które nie wymagają dużych dozy pewności siebie dają prostotę ich użytkowania przez wszystkich. Wzorzysty kardigan z grubej włóczki jest ciekawym elementem jesieni. Uzupełniony jest przez koszulę błękitną, która pasuje wprost do wszystkiego, na dole z kolei mamy chinosy w kolorze neutralnego, jesiennego beżu. Zestaw dla każdego.

Sweter Koszula Spodnie Czapka


 Monochromatycznie

Bez nazwy-2

Zestawy stworzone z kolorystyk szarości są jak dla mnie numerem jeden, nie tylko w przypadku jesień, a ubioru w ogóle. Ten, który tutaj prezentuję podoba mi się niezwykle bardzo i chętnie przywdziałbym go na siebie. Co tu mamy? Szarą, dość mięsistą marynarkę, której jesień i chłodne dni są absolutnie środowiskiem idealnym. Pod spód przewidziałem sweter w kablowy wzór, a pod nim – biała koszula. Na spodnie z kolei wybrałem ciemne, świetnie prezentujące się w kwestii kolorów jeansy, które uzupełnią ten wzór czymś ciekawszym niż szare chino. Jest zima. Zestaw dostał więc i czapkę, co by chronić głowę przed smaganiem chłodem.

Przeczytaj koniecznie ->  Zegarek Orient Star w kolażu

Marynarka Sweter Koszula Jeansy Czapka


 Elegancko

Bez nazwy-3

Ten zestaw jest z kolei zestawem w typie smart-casual, więc nadaje się na piątkowe dni w korporacjach, czy na codzienność dla większości z ludzi nieogarniętych dress codem. Pierwsze skrzypce grają tu bardzo ciepłe w kwestii koloru spodnie chino, które tym właśnie kolorem idealnie uzupełniają się z granatową marynarką. Połączenie tych barw daje zawsze dobre efekty czego przykładem jest powyższe zestawienie. Pod marynarką widzimy zapięty kardigan, który będzie ocieplał nam tors, oraz doda ciekawą odskocznię. Pod nim z kolei miejsce ma koszula błękitna w prążek. By uzupełnić kolorystykę jednobarwnej góry w sklepie KappAhl znalazłem ciekawą poszetkę, która kolorem idealnie wprost uzupełnia zestaw, mając odniesienia zarówno do koloru spodni, jak i całej reszty.

Marynarka Kardigan Koszula Spodnie Poszetka

 

Poprzednie propozycje zestawów:

He By Mango

H&M

The-Bigwig

Casualism – Blog o Modzie Męskiej

Męskie inspiracje jesienne – KappAhl
4.9 z 15 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *