Męskie inspiracje jesienne – Mango Outlet

Casualism – Blog Moda Męska – Męskie inspiracje jesienne

Kontynuując trend wyszukiwania ciekawych zestawów z łatwo dostępnych w Polsce sklepów na celownik wziąłem HE by Mango – ALE wersję Outlet. Mamy więc rzeczy wycofane ze sklepu i przeniesione z obniżoną ceną na stronę MangoOutlet. Otrzymujemy dzięki temu tak niskie ceny, jak i bardzo miłe dla oka rzeczy. Niestety (lub -stety, zależy od punktu widzenia…) Mango wypełnia swoje rzeczy innymi rzeczami do nich pasującymi. To dla tworzenia kolaży pewien niemały problem, ale liczę na Waszą wyobraźnię, którą usuniecie zbędne rzeczy 😉

outlet@2x


 

1. Jasne kolory na jesień.

1 (1)

Jesienne barwy mają to do siebie, że przeważnie są mocno wygaszone, neutralne i pasujące do aury za oknem. Ale wśród dni, podczas których człowiek ma ogromną chęć pozostania w domu są dni wprost wspaniałe, idealnie pasujące do określenia „Złota jesień. Podczas takich dni warto potraktować nasz ubiór jako „last-call” i wśród szarości wrzucić na siebie coś w mocniejszych, odważniejszych wzorach i kolorach. W tym zestawieniu widzimy trochę lata – ze względu na marynarkę, oraz dużo ciepła – ze względu na grube jeansy i miły dla oka sweter pod marynarką. Połączenie poszczególnych rzeczy oraz ich kolorów jest dla mnie dość hipnotyzujące i z chęcią taki zestaw przywdziałbym na siebie, choć niezbyt dobrze reaguję na kolorowe części ubioru.

Marynarka Sweter Koszula Jeansy Buty


 

2. Oliwkowo?

2

Zielony kolor sam w sobie, oraz jego pochodne barwy nie cieszą się zbyt dużym uznaniem, w okryciu wierzchnim szczególnie. Wywołują pewnego rodzaju strach. Strach zarówno przed samym kolorem ze względu na jego rzadkie spotykanie więc w efekcie natężony wzrok ludzi wokół, oraz ze względu na (hipotetyczną) trudność w zestawieniu. Otóż sprawa ma się tak – kolor ten nie jest tak trudny jak może się wydawać, wymaga co prawda zapoznania się z nim, ale korzystając z jego piękna możemy stworzyć niezwykle przyjemne dla oka zestawy.

Przeczytaj koniecznie ->  Warto kupić #3 - marynarka z He by Mango

Kurtka Sweter SpodnieButy

PROPOZYCJE ZESTAWÓW ZE SKLEPU HE BY MANGO

The-Bigwig

Casualism – Blog o Modzie Męskiej

 

Męskie inspiracje jesienne – Mango Outlet
5 z 2 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *