Męskie inspiracje jesienne

Casualism Blog Moda Męska – Męskie inspiracje jesienne

Dzisiaj sobota, więc nastał czas na propozycje zestawów. Dzisiaj poruszę temat kilku sklepów z wysyłkowym systemem sprzedaży, więc z łatwym systemem zakupowym. Dwa kolaże, zupełnie odmienne style, które mam nadzieję niejednemu z Was się spodobają. Do rzeczy.

 


 1. Casual w stylu „distressed”.

1

Ten zestaw z angielska brzmiałby jako distressed czy rugged, czyli sfatygowany – i taki też ten zestaw jest, casual na paskudną niepogodę. Do jego stworzenia użyłem bardzo ciekawych rzeczy. Na nogach widzimy więc spodnie typu cargo, czyli spodnie z bocznymi kieszeniami, co ma za zadanie ułatwiać nam przenoszenie potrzebnych rzeczy. Nadają jednocześnie niezwykle swobodny efekt do każdego zestawu, w którym się znajdą. Dodatkowym, wartym odnotowania faktem jest to, że spodnie te są po prostu męskie, dobrze na mężczyźnie wyglądają. Na górę przewidziałem gruby sweter w neutralnej szarości ze wzorem, ale nienarzucającym się, który uzupełni jesienny zestaw i doda ciekawy akcent. Na swetrze miejsce ma kamizelka w kolorze granatu, o ciekawej fakturze widocznej szczególnie z bliska. Jej bardzo rugged charakter świetnie współgra z całym zestawem. Na nogach widzimy wysokie trzewiki w stylu Timberlanda, które lekko rozwiązane będą wyglądać równie swobodnie co cała reszta zestawu, pomaga w tym ich kształt i kolor. Dodatkowo widzimy ciepłe rękawiczki i gruby szalik, ale pierwsze skrzypce w ramach akcesoriów gra zdecydowanie piękny plecak firmy Herschel, absolutnie fajny model . Całość – męska, swobodna, na TERAZ!


 2. Wybiegowy zestaw z jajem.

2

 

Zestawy, które ja oceniam mianem wybiegowych są dla mnie tym, w czym czuje się ostatnio niezwykle dobrze. Dzisiaj prezentuję Wam zestaw ciemny, stylowy, ale z jajem, co spodoba się myślę większości z Was. Jako główną warstwę przewidziałem okrycie wierzchnie w postaci płaszcza w kolorze czerni. Uzupełnienie go przypadło spodniom w tej samej czerni o kroju wąskim, oraz buty – czyli uwielbiane w tym momencie derby na bardzo grubej podeszwie. Te mają bardzo fajny, mocno casualowy kształt wart obejrzenia z bliższa, sam mam je zamiar zakupić. Ciemna czapka uzupełnia całość monochromatycznego bloku, co daje miejsce dwóm, bardzo wyróżniającym się rzeczom. Otóż wyróżniają się skarpetki z motywem przewodnim panterki, w dodatku w niespotykanym kolorze, a także sweter w blokowej kolorystyce nawiązującej luźno do skarpetek co stworzy niezwykle ciekawy efekt.

PłaszczPłaszcz  – Buty

 


 

The-Bigwig

Casualism – Blog Moda Męska

Męskie inspiracje jesienne
5 z 7 ocen

    ADD YOUR COMMENT