Męskie inspiracje – kolejne, ciekawe!

Casualism Blog Moda Męska – Męskie inspiracje

Po raz kolejny męskie inspiracje zdecydowanie poprawią mam nadzieję Wam humor. Te, które dzisiaj widzicie poniżej są jednymi z ciekawszych, które widziałem do tej pory. Krótko i na temat, zobaczcie jak fajnie można pobawić się z rzeczami ułożonymi na ziemi za plecami posiadając cały sklep.

shoplalondes.com Fall Curated Looks 2014 (Round 2)

Które ze zdjęć i zestawień podoba mi się najbardziej? Zdecydowanie bardzo ciężki wybór, wręcz niemożliwy, bo zestawy prezentują zupełnie odmienne pojęcie elegancji i wybranie poszczególnych zestawień jako lepsze, bądź gorsze nie ma zbytnio sensu. Piękne, dobre jakościowo ujęcia poprawiają również ocenę zestawień. Ale cóż…każdy z nas pada tego faktu ofiarą 😉 Jedyne co burzy mój pogląd na piękno jest zdecydowanie ten dywan. Oj, przeszkadza mi.

 

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

Męskie inspiracje – kolejne, ciekawe!
4.6 z 20 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

2 Comments

  1. Bronisław Reply

    Większość z kreacji jest bardzo ciekawa. Najbardziej przypadła mi do gustu trzecia. Czarna marynarka, ciekawy pullover pod spodem i stylowe buty. Prowadzisz bloga w sposób bardzo profesjonalny i z pewnością będę zaglądać tutaj częściej. Rób to, co do Ciebie należy! Pozdrawiam serdecznie.

    1. The-Bigwig Post author Reply

      Wielkie dzięki za opinię o Casualism. Dla mnie to słowa popychające do dalszego działania 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *