Męskie inspiracje – nadwaga

Casualism Blog o Męskiej Modzie – Męskie inspiracje i nadwaga

Dzisiaj temat „męskie inspiracje”, czyli nasza sobotnia rubryka, niezmienna i stała. Tym razem stworzyłem dwa zestawy dla nieco tęższych mężczyzn z nadwagą – wykorzystałem do ich stworzenia rzeczy, które powinny sprawdzić się przy tego typu sylwetce i mam nadzieję, że zostaną przez Was docenione. Oczywiście fakt jest taki, że te rzeczy bez problemu może nosić również ktoś o zupełnie odmiennej budowie – to rzeczy uniwersalne, proste do użytku i sprawdzające się na każdym, choć dla osób z nadwagą będą wybawieniem. Zaczynajmy

3


 

1. Drwal?

1

Tak oczywiste, tak typowe – skorzystajcie z nadwagi w sposób iście męski, więc w miejsce ukrywania swoich kilogramów skorzystajcie z nich jako atrybutu Waszej prezentacji siły i męstwa. Brzmi jakoś…patetycznie, ale jednak strój potrafi działać dość mocno na podświadomość obserwujących, dlatego warto przyłożyć do niego dużą…wagę. Mamy więc całość w mocnym stylu, kraciasta koszula w znakomity wzór Buffalo Check, do tego spodnie w regularnym kroju z bardzo ładnego denimu i wysokie, grube Timberlandy, nieocenione przy tego typu zestawie. Zestaw ten przeznaczam wyłącznie dla pewnych siebie facetów, którzy nie będą w nim wyglądać śmiesznie i groteskowo.


 

2. Minimalizm.

2

Tak jest, minimalizm jako skrajna przeciwność zestawu powyższego sprawdzi się przy osobach z charakterem nieco słabszym, a wyglądem zewnętrznym nieco mniej męskim, z czym zestaw powyższy mocny by się gryzł. Dla mężczyzn bez chęci wyróżniania się kolorami i ich połączeniami, czyli generalnie rzecz biorąc – dla większości mężczyzn z nadwagą. Użycie kurtki typu bomber skutkuje stworzeniem dodatkowej wagi poprzez nadmiar materiału nad ściągaczem – tego więc mężczyźni z nadwagą powinni unikać. W zamiast polecam kurtkę stosunkową cienką, z prosto wykończonym dołem, jak ta którą widzicie powyżej. Prosta, wręcz skromna. Pod spód warto wcisnąć ciemną koszulę, która dopełni górę w nienachalny, subtelny sposób dodając nieco animuszu zwykłej kurtce. Użycie spodni w kant przysłuży się sylwetce nadając jej nieco smukłości, które przy kolorze niezbyt kontrastowym w stosunku do góry sylwetkę poprawią jeszcze bardziej. Do spodni dobieramy ciemne skarpetki by nie przerywać wzroku obserwującej nas osoby, zyskujemy czystą linię, niezaburzoną i poprawiającą wygląd naszej sylwetki. Wypisz wymaluj to, co uwielbiam.

Przeczytaj koniecznie ->  Ubrania vintage na kolażu!

KurtkaKoszulaSpodnieButy

The-Bigwig

Casualism – Blog o Męskiej Modzie

Męskie inspiracje – nadwaga
4.7 z 7 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

One Comment

  1. HiImJack Reply

    Timberlandy to jest to, chociaż kwota 779 zbija z nóg. Ja ostatnio na answear.com znalazłem za 449, klasycznych miodowych już nie mają, ale są jeszcze w innych kolorach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *