Męskie krótkie spodenki i lniany t-shirt

Casualism – Blog Moda Męska – Męskie krótkie spodenki i lniany t-shirt

Dzisiaj wpis z rzeczami, bez których nie istnieje dla mnie lato i dni upalne – jak ten gdy robiliśmy z narzeczoną zdjęcia. Męskie krótkie spodenki są dla mnie synonimem pięknej pogody i braku zobowiązań do przestrzegania dress-codowego precla. Dzisiaj zestaw na luzie, z pełnią przyjemności i wspaniałą pogodą.

1

2

Idąc od góry – na torsie mam wspaniałą koszulkę z H&M, której białą odsłonę widzieliście już na Blogu. Powiem Wam z ręką na sercu, że podczas wyprzedaży wykupiłem chyba wszystkie możliwe egzemplarze w moim rozmiarze. Dzięki temu zyskałem pewność, że po zużyciu jednej – wykorzystam i drugą. Do zakupu były trzy kolor – błękitny, który widzicie dzisiaj, czarny oraz biały. Generalnie na upalne dni gdy nie chcemy ubierać bezrękawnika opcja lniana to rozwiązanie ze wszechmiar najprzyjemniejsze dla naszego komfortu termicznego.

3

4

Na nogach spodenki z Bershki, które niedawno przewinęły się na Casualism w tekście dotyczącym spodenek. Bardzo cienkie, przewiewne i dość krótkie spodenki, które wykorzystuję chętnie w upalne dni – słownie…w jeden dzień. Nie sprawiają jednakże wrażenia trwałych i „na lata” a raczej jednosezonowych – i mówię to z brakiem przekonania.

5

6

A na stopach by dopełnić absolutnie letni wygląd – Superga w wersji 2950, więc nieco niższych niż znane i uwielbiane przez zagranicznych Blogerów 2750.

8

Jako akcesoria – bransoletki z wielu źródeł i torba typu shopper/tote z H&M za okazjonalne 19 złociszy. Nigdy nei byłem przekonany do toreb tego pokroju, ale ta przykuła moją uwagę. Po pierwsze- materiałem, który nie jest biały a naturalnie beżowe i na całej jego powierzchni znajduje się melanż. Oraz nadruku – spranego, klimatycznego pejzażu Rio. Te cechy spowodowały, że w moim umyśle ta torba stała się torbą „vintage” i nie powoduje poruszenia na ulicy.

7

9

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

Męskie krótkie spodenki i lniany t-shirt
4.5 z 2 ocen

    ADD YOUR COMMENT