Styl streetwear męski - Blog Moda Męska Styl streetwear męski - Blog Moda Męska

Mój styl streetwear

Casualism Blog Moda Męska – Styl streetwear

Na dzień dzisiejszy przygotowałem dla Was stylizację, która wymagała ode mnie podczas zarówno jej komponowania, jak i samego noszenia sporej dawki odwagi. Po kilku godzinach śmiało mogę zaś stwierdzić – czuję się w tym jak ryba w wodzie! Ale…jest ale.

1

2

Koszulka to najdłuższy wyrób z H&Mu jaki dane było mi nie tylko przymierzyć, ale i zakupić. Obecnie posiadam takich t-shirtów jedną sztukę i coraz większe oczekiwania raczej przyjmą formę chłodnej kalkulacji. Otóż pomimo, iż czuję się w tym stylu naprawdę świetnie – to do mojej profesji nie daje się nosić częściej niż raz na tydzień. Przy dobrych wiatrach. Koszulka ma świetny materiał, lejący się i delikatny, a kolor – to nieregularna szarość, którą wprost ubóstwiam i to w każdej części garderoby. Co więcej powiedzieć? Styl minimalistyczny streetwear pełną gębą.

3 4

Na nogach jeansy z Zary z zamkami nad/pod kolanami, które przed moją przeróbką po otwarciu ukazywały…drugą warstwę materiału. Ot, straszak. Na szczęście nożyczki w piętnaście minut podmieniły straszak na realną funkcję chłodząco-wyglądającą 😉

8 7

A na stopach trzewiki. Polubiłem tę formę butów i zapewne kupię takich kilka na nadchodzącą jesień. Ciekaw jestem gdzie mnie poniesie, ciekaw jestem czy i Wy jesteście tego ciekawi 😉

5

Co zaś do akcesoriów. Firma Paul Hewitt podarowała mi jedną z najciekawszych, ale i jednocześnie najlepiej wykonanych bransoletek jakie mam. Stojąc przed wyborem bransoletki z zakładki PHREPS zdecydowałem, że czarna skóra i mosiężna (ta STĄD), świetna kotwica idealnie wpasują się w mój ciemny, monochromatyczny styl. Tak też się stało. Polecam przy zakupie wydrukowanie ichniej „taśmy pomiarowej„. Zdecydowanie pomaga w wyborze właściwego rozmiaru i praktycznie dosłownie eliminuje możliwości pomyłek. Bransoletki sznurkowe z kolei pochodzą z SheHeBracelets, które polecam z całego serca.

6

 

KoszulkaH&M, Podobna TUTAJ i TUTAJ

Jeansy – Zara, dość podobne TUTAJ

Buty – Yanko

BransoletkiPAUL HEWITT, SheHeBracelets

9

 

The-Bigwig

Casualism – Blog Męska Moda

Mój styl streetwear
5 z 36 ocen

    ADD YOUR COMMENT