Moje forum – Forum.Casualism.pl / Forum Moda Męska

Casualism – Forum Moda Męska Casual

Kliknij i wejdź na FC!

Parę tygodni temu gdy moja głowa była pełna pomysłów na przyszłość blogową postanowiłem – że w pełni uzupełnieniem dobrej strony internetowej – jest pełnoprawne forum, u mnie – Casualism Forum Moda Męska. Od pomysłu do realizacji była niedługa droga i już po paru, stosunkowo krótkich dniach otworzyłem stronę. Czas planowania, wymyślania i szukania był zdecydowanie dłuższy niż samo urealnianie pomysłu. Pogadajmy o moim forum. Forum Casualism.

Widzicie, że forum i było i jest i będzie u mnie niezwykle ważne. Ważne jest dla mnie by jego popularność rosła z dnia na dzień, zbliżając do siebie ludzi zainteresowanych stylem casual, któremu ja hołduję w pełni, całym sobą. Chcę by w internecie ludzie szukający swojego stylu – jako pierwsze miejsce wybrali forum casualism – i zżyli się z nim w pełni. Jestem niezwykle szczęśliwy, że pomysł, który początkowo wydawał mi się trudny w realizacji przeobraził się w pełnowartościowe forum, które już sukcesywnie zaczyna zbierać swoich użytkowników.

Opiszmy więc FC…

forum

 

Jak widzicie całe forum dzieli się na cztery kategorie plus jedna dostępna po zalogowaniu.


1111

Tutaj zgodnie z podpisem kategorii poruszamy wszelkie tematy dotyczące naszego ubioru. Pogadajmy tutaj o wszystkim co chcemy a ma związek z ubiorem, więc tematem przewodnim zarówno dla FC jak i Casualism. Gadamy o spodniach, bluzach, marynarkach, koszulkach czy koszulach – dosłownie o wszystkim związanym z ubiorem. Prócz…


2222

Tutaj z kolei również w zgodzie z podpisem – poruszamy tematy naszych butów. Tutaj powinno znaleźć się wszystko dotyczące tej części naszych szaf. Możemy rozmawiać o New Balance. Możemy także popisać o butach eleganckich, o Nike’ach czy nawet i sandałach – hulaj dusza.


3

Ta kategoria z kolei służy do pogawędek na temat wszelkich firm, marek i naszych zakupów. Chcesz pochwalić się nowym zakupem – tutaj. A może chcesz podpytać innych forumowiczów na temat jakości skarpetek z Zary – także tutaj jest miejsce ku temu najlepsze.


4

W zgodzie z opisem i tutaj zaproszę Was na pogawędki ale tym razem zupełnie niezwiązane z jakąkolwiek kwestią dotyczącą naszego ubioru. Tutaj więc mamy miejsce na krzyki, opiniowanie kwestii innych niż ciuchy.


 

Ważniejsze tematy na teraz:

Pierdoły. Pierdoły. TASIEMIEC pierdołowaty.

Pomysły/sugestie

Problemy ze stroną/forum

Ogólnie o Casualu – tasiemiec.

Co mam dziś na sobie?

Białe buty – faktycznie baza naszej szafy?

Loafersy i mokasyny, jak się na to zapatrujecie?

Najnowsze zakupy

Lumpeksy – secondhandy

Mój zapach – moja druga skóra

i wiele, wiele, naprawdę wiele innych. Sami także możecie dopisać się do tej listy i stworzyć swoje tematy.

Pragnę by FC stało się miejscem głównym dla wyznawców stylu zdecydowanie w tym momencie najczęściej spotykanego i o którym pogadać w sieci było niezwykle ciężko. Bez Was się nie obejdzie…

 Kliknij i wejdź na FC!

Innymi słowy zapraszam Was ze szczerym do bólu uśmiechem na moje Forum Casualism. Proszę byś się zarejestrował/-a i prowadził/-a z nami rozmowy na temat Cię interesujący zarówno wiedzę zyskując – jak i dzieląc się nią z innymi. Nic nie stoi na przeszkodzie byś był biernym użytkownikiem, który będzie czytał. Pamiętaj tylko o przywitaniu w TYM temacie – reszta już należy do Ciebie i Twojej inwencji twórczej.

Dziękuję za wytrwałość w czytaniu i zapraszam do siebie.

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

Moje forum – Forum.Casualism.pl / Forum Moda Męska
5 z 7 ocen