Na wiosnę? Trencz! Kolaż

Casualism Blog o Męskiej Modzie – Na wiosnę? Trencz!

Zapewne wielu z Was przebywając na tym Blogu zauważyło pewną prawidłowość. Z osoby nienawidzącej płaszczy stałem się człowiekiem, który te płaszcze chłonie. Kiedyś zupełnie niezainteresowany czernią – teraz „czarnym” nazywają mnie na spotkaniach z rodziną 😉 To samo z trenczami, które niegdyś były dla mnie synonimem kiczu i braku przydatności, a teraz dokonując nagły odwrót stały się niezwykle ciekawą i wdzięczną częścią garderoby.

Bez nazwy-2

Niestety, w dalszym ciągu nie dostałem póki co swojego modelu i raczej nieprędko się to stanie bo ostatnie parę tygodni stoi pod znakiem niechęci do jakichkolwiek zakupów. Niemniej, jestem człowiekiem, któremu często w ręce wpada coś samo, ot tak. Liczę więc na to, że i tym razem tak się stanie 😉 Nie lubię zostawiać spraw losowi, ale tym razem tak zdecyduję. Sam trencz opiszę na pewno w jednym z kolejnych poradników, czego możecie być pewni w stu procentach, a dzisiaj jako przedsmak pokażę Wam jedną, najbliższą mi opcję jego noszenia.

Trencz nosi ze sobą niedobre konotacje, szczególnie dla tych z Was, których grzeje wyłącznie casual i swoboda. Ciężko w takim modelu okrycia wierzchniego wyszukać sobie swobody, ale nic bardziej mylnego – swoboda da radę i zagra!

Zestaw złożony jest z rzeczy bardzo swobodnych, ale ze względu na skrajnie minimalistyczne i nieprzesadzone składowe spełni się jako idealny set na co dzień. Mamy więc jasny trencz, którego kolor nie równa się wyłącznie „beżowi”. Ważny jest odcień, przykładowo ten, który tu widzicie cechuje się  odcieniem bardzo ciepłym, moim zdaniem zdecydowanie lepszym niż zimniejsze modele. Pod spodem szara bluza z retro nadrukiem, które W TYM wpisie opisywałem rzucając na nie nowe, bardziej przychylne światło. Na nogach bardzo fajne jeansy tej samej marki co bluza, w głębokim odcieniu granatu i bardzo klasyczną formą. Na nogach zaś rzadko spotykane, ale bardzo ładne deserty od firmy Clarks. W dłoni zaś świetna torba płócienna od Mango.

Przeczytaj koniecznie ->  Eleganckie krótkie spodenki

TRENCZ  /  BLUZA SPODNIE BUTY TORBA

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Blog o Męskiej Modzie

Na wiosnę? Trencz! Kolaż
4.7 z 19 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

3 Comments

  1. Artur Reply

    Artykuł ciekawy, pokazuje niecodzienne spojrzenie na temat trencza. Mam jednak lekki niedosyt po jego przeczytaniu, jest po prostu za krótki, zupełnie jakby został urwany po pierwszym zestawie.

    1. The-Bigwig Post author Reply

      A widzisz, dokładnie tak miało być 🙂 żal było mi tak świetny temat wyczerpać we wpisie „kolażowym”, więc zostawiłem całość ważnych informacji i porad na wpis na stricte na ten temat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *