Najwygodniejsze zniżki na ubrania w sklepach

Najwygodniejsze zniżki na ubrania w sklepach

Zniżki i wyprzedaże to zawsze oczekiwane wydarzenia. Nie mniej ważne niż pojawienie się nowej kolekcji sezonowej. Wyprzedaż to jeden z etapów cyklu życia mody. W centrum każdej wyprzedaży znajdują się rabaty, które pozwalają klientom zaoszczędzić ciężko zarobione przez nich pieniądze. Dzięki ich wprowadzeniu klienci są zainteresowani danym sklepem i przyciągnięci do niego. Zniżki na ubrania w sklepach są zawsze ulubionym tematem dyskusji, a dzisiaj opowiemy Ci o sklepach, w których zaoszczędzisz na ubraniach najwięcej.

Wpis sponsorowany

Wyprzedaże: szansa na spore oszczędzanie

Jeśli poszukujesz naprawdę tanich ubrań, warto kupować je w outletach oraz podczas wyprzedaży, z których najbardziej znanymi są letnie oraz zimowe. Wyprzedaże zwykle obejmują 3 etapy i mogą trwać nawet do 2 miesięcy. Letnie zaczynają się w połowie czerwca, a kończą na końcu sierpnia. Okres zimowych wyprzedaży to czas od połowy grudnia do początku marca. Czasami pozostały asortyment wystawiany jest do sprzedaży w późniejszym terminie, w takim przypadku przeznacza się dla niego specjalnie wydzielony obszar w supermarkecie. Klasyczne rabaty na pierwszym etapie wynoszą 20-30%, na drugim – 50%, a na trzecim – 70%. Rabaty 80-90% na polskim rynku są niestety bardzo rzadkie. Termin rozpoczęcia i zakończenia konkretnych etapów wysokości rabatów uzależniony jest od polityki marketingowej danego sklepu oraz dynamiki jego sprzedaży w sezonie.

Tanie sklepy z oryginalnymi ubraniami

Oczywiście pierwszym miejscem, do którego udamy się w poszukiwaniu ubrań w obniżonej cenie, będą niedrogie sklepy. Wśród nich na każdej liście zakupowej obowiązkowo znajdzie się polska sieć supermarketów Pepco. Zobacz najnowszą gazetkę Pepco na portalu Rabato – to fajne miejsce na zakup tanich ubrań dla dzieci i dorosłych, oryginalnych akcesoriów do domu, a także oryginalnych zabawek dla najmłodszych. Niewątpliwie, jeśli znajdziesz w takiej gazetce coś do dla siebie lub rodziny – nie warto zwlekać z zakupem. Kolekcje w Pepco aktualizowane są ponad 10 razy na rok, a zniżka, która obowiązuje w danym tygodniu może już nie obowiązywać w kolejnym. Ponadto, jak w każdym innym sklepie, zniżka obowiązuje do wyczerpania zapasów – zawsze warto brać to pod uwagę!

Przeczytaj koniecznie ->  Parka męska na jesień i ALBUM

Jeśli oferta Pepco wydaje się Ci zbyt ograniczona, polecamy także sprawdzić aktualne oferty KIK: w tej sieci znajdziesz wyłącznie modne ubrania, wyprodukowane zgodnie z niemieckimi zasadami jakości oraz międzynarodowymi ekologicznymi standardami. Producent współpracuje z renomowanymi instytutami badawczymi, które analizują materiały i surowce pod kątem parametrów fizycznych i chemicznych. Firma ceni sobie opinię swoich klientów, dlatego dostosowuje produkty zgodnie z ich życzeniami. Zniżki w KIK na wybrane grupy towarów obowiązują co tydzień a więc odwiedzając ten sklep systematycznie, możesz zorganizować dla siebie lub innych członków Twojej rodziny niedrogą i stylową garderobę. 

Ubrania, zgodne z najnowszymi modnymi tendencjami

Jeśli interesują Cię tanie ubrania, stylowe, takie które są zgodne z kapryśną modą, warto poszukać odpowiednich rozwiązań w znanych sieciach, takich jak: Reserved, Bershka, H&M, Zara i innych. W takich sklepach rabaty obowiązują zwykle dłużej niż jeden tydzień, a aby znaleźć tanie ubrania, należy znać niektóre zasady. Na przykład w sezonie towary z rabatami są umieszczane w odległej części sklepu, a w okresie wyprzedaży obszar sprzedaży przesuwa się na pierwsze pozycje, natomiast nowa kolekcja – na drugi plan. Akcje są najczęściej promowane w strefie wejściowej i innych aktywnych punktach sklepu.

 Im nowsza kolekcja, tym jest bliżej wejścia. W okresie sprzedaży stosuje się pewne podziały na strefy. Na wszystkich etapach sprzedaży w strefie przylegającej do wejścia do sklepu prezentowane są kolekcje, dla których ustalane są maksymalne rabaty. Znajdują się tutaj również najważniejsze grupy produktów w sezonie. W części sklepu najbardziej oddalonej od wejścia znajdują się produkty z rabatem minimalnym lub bez rabatu – akcesoria, modele podstawowe, a także nowe kolekcje pojawiające się przed zakończeniem wyprzedaży. Dlatego jeśli na wystawie sklepowej znajdują się znaki i napisy wskazujące na obecność konkretnego towaru, po wejściu na obszar sklepu dobrze jest się rozejrzeć.

Przeczytaj koniecznie ->  Skarpetki do spodenek są "in"? Luźny wpis

Mamy nadzieję, że nasze porady pomogą Ci szybko znaleźć najlepsze zniżki na ubrania w polskich sklepach i skorzystać z nich!

 

Tekst gościnny / sponsorowany

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *