Warto zobaczyć – New Balance na nogach – Album

Casualism – Blog Moda Męska Casual – New Balance na nogach

Najlepsze inspiracje to te, które możemy przenieść na pole swojego życia. Dzisiaj więc w opasłym (niespełna 90 zdjęć!) albumie wiele zdjęć z butami firmy New Balance na nogach – głównie na nogach – bo inne również są obecne. Z inspiracjami bywa różnie, wiem to po przejrzeniu tysięcy zdjęć tego pokroju, ale ten album prezentuje buty NB w bardzo fajny, bo życiowy i niestudyjny, niewymuszony sposób. Prezentując głównie stylizacje, z których my jako użytkownicy możemy nieco podebrać i w przeciwieństwie do zdjęć studyjnych czy „wybiegowych” nie ocenimy ich jako bezsensownych. Ale co ja będę mówił – zobaczcie sobie sami.

Ja po niektórych ze zdjęć zyskuję mikro ochotkę na jesienne warstwy 😉

NB

 The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

7 Comments

 1. qq Reply

  Szkoda, że zrobiło się taki ciśnienie na te New Balance. Na różnych blogach wygląda to mniej więcej tak, jakby nie istniały żadne inne marki. Nie chodzi o to, że ich nie lubię, bo pierwsze NB kupiłem jakieś 12 lat temu, ale czy naprawdę wszystko trzeba małpować? Są przecież np. Onitsuka Tiger, albo klasyczne Adidasy i wiele innych rozsądnych propozycji na casualowe buty tego typu.

  1. Peat Barleys Reply

   To tak zawsze. Boom minie, a NB zostaną klasycznym sneakerem pierwszego wyboru. Ja w ramach odejścia od mainstreamu kupiłem prezentowane na forum Kangaroosy, teraz planuję kolejne (jeśli zdążę), ale nie ukrywam że w dalszym ciągu najbardziej podoba mi się kilka modeli Balanców. Zdecydowanie bardziej niż Onitsuka Tiger i Adidas.

 2. rokefeler Reply

  Album podoba mi się, sam mam już 3 pary nb i uważam, że są to jedne z ładniejszych spoerowych butów na dzień dzisiejszy. Jakoś adidas, nike, reebok miały już chyba kiedyś swoje 5 min.

 3. wojciech Reply

  Coraz wiecej tych butow na polskich ulicach, nie mam nic przeciwko choc zdecydowanie wole klasyke. Nb i ich logo jak dla mnie za bardzo „krzyczy”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *