Nike Blazer Zig Zag…gdzie?

Casualism Blog Moda Męska – Nike Blazer Zig Zag

Dzisiaj wpis inny niż wszystkie, ale różnorodność jest w cenie. Mija kolejny miesiąc gdy ja, The-Bigwig, nie jestem w stanie zakupić normalną, nienastręczającą problemów drogą kupna butów Nike Blazer Zig Zag, czyli Blazerów w kolorystyce wprost pięknej. Moment gdy je zobaczyłem był dla mnie momentem przełomowym i mimo to nie jestem w stanie tych butów znaleźć na żadnym ze znanych mi serwisów oferujących buty. Przeszukałem strony oferujące obuwie w różnych cenach. Patrzyłem za granicę, patrzyłem w Polskę – z mizernym skutkiem i braku perspektyw na poprawę stanu rzeczy bo Nike wydał tę kolorystykę kilka lat temu i nie zanosi się na reaktywację. Chodzą słuchy o następcy, ale nie są to domysły potwierdzone przez samą firmę Nike, w dodatku zwykle nowe nie równa się lepszemu, więc i do potwierdzonego pomysłu wdrażania następcy – jestem sceptyczny.

prodirectselect.com

prodirectselect.com

Buty jak widzicie cechują się niemożliwie „vintage’owym” charakterem i taki też jest fakt, but ten w nazwie swojej nosi znane miłośnikom Blazerów słowo – vntg oznaczające cechy „postarzania” fabrycznego (np. język z gąbką na wierzchu, czy lekko zażółcona podeszwa) i niezmienionej od lat formy. Całe wykonane są ze świetnej jakości skóry licowej, a detalem z zamszu na przodzie Nike stworzył arcydzieło, które latami będzie nabierać wspaniałej patyny i wzmacniać swoje piękno. Z własnych Blazerów w wersji Vntg wiem – że te buty starzeją się pięknie jak żadne inne skórzane buty sportowe.

freshenmag.com

freshenmag.com

Jeśli więc ktokolwiek z Was widział je w rozmiarze 43 – uderzcie do mnie jak w dym. Brak mi tych butów w garderobie i w cenie nie ocierającej się o absurd – kupię je raczej na pewno.

kicksonfire.com

kicksonfire.com

kicksonfire.com

kicksonfire.com

A to moje zestawy (kliknięcie na zdjęcie przenosi na wpis):

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

3 Comments

  1. Peat Barleys Reply

    Wprost FANTASTYCZNE! Nie dziwię się, że jesteś na nie napalony. Same Blazery są genialne, w tym wydaniu to but-inwestycja. Powodzenia w szukaniu :).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *