Norse Projects – Duński minimalizm?

Casualism Blog Moda Męska – Norse Projects – Duński minimalizm?

Wiecie co? Uwielbiam przeglądać lookbooki firm z męską odzieżą. Mimo faktu, iż znam dziesiątki, jak nie setki świetnych marek to co rusz trafiam na ciekawostki z różnych zakątków świata. Już jakiś czas temu poznałem firmę Norse Projects, jednakże nie wgłębiałem się w nią w jakikolwiek sposób. Całkiem niedawno z kolei znalazłem ichni album inspiracyjny, który nieco przybliżył mi ich wartości i stylistykę, a album tenże załączam tutaj poniżej.

Zdjęć mamy ponad 70!

norse

Jak widzicie firma z Kopenhagi prezentuje świetny styl, a mimo bycia street-wear’ową marką stara się przemycać do swoich kolekcji nieco najbliższego memu sercu minimalizmu. Prezentowane przez nich rzeczy uszyte zostały z ciekawych tkanin, a jakość z opinii na internecie wnioskuję, że stoi na naprawdę wysokim poziomie. Same zdjęcia przeplatane Skandynawskimi widokami tworzą jedyny w swoim rodzaju, ciekawy i przyjemny dla oka klimat. Świetna marka, świetny album.

 

The-Bigwig

Casualism – Blog o Modzie Męskiej

Norse Projects – Duński minimalizm?
5 z 4 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *