Nowe inspiracje męskie

Casualism Blog o Modzie Męskiej – Nowe inspiracje męskie

Dzisiaj sobota, warto więc byście zobaczyli jedne z moich nowych kolaży. Dzisiaj będzie nieco inaczej, choć równie interesująco. Zachęcam do obejrzenia, zastanowienia się i zabawy we własne intepretacje.

kolaz


1. Prawie wiosna. Prawie.

1

Ten zestaw barwami i użytymi elementami daje wyraz jaką mamy pogodę w dniu jego założenia. Barwy ciepłe ewidentnie szykują się na przyjęcie słonecznych promieni (beż wtedy wygląda najładniej), z kolei bardzo ciepły sweter we wzór fair-isle oraz wysokie buty pokazują, ze temperatura nie idzie w parze z tymi promieniami. Z tego względu zestaw ten będzie wyglądał wprost rewelacyjnie przy chłodniejszych dniach naszej pięknej wiosny.

MarynarkaSweterSpodnieButyCzapkaRękawiczkiPasek

 


 

2. Szarość z twistem

2

Numer stary jak świat i czasami mam wrażenie (nadzieję?), że tylko ja to stosuję ze względu na moje uwielbienie do monochromów (TUTAJ poradnik). No ale schodząc na ziemię, ten zestaw jest mocno monochromatyczny i niesamowicie bliski znudzenia. Wyróżnia się tym na tle miejskich stylów mocno zwracających na siebie uwagę, ale czy w sposób dobry – zależy wyłącznie od Was i Waszej interpretacji.

KamizelkaSweterJeansyCzapkaButy

 

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog Casual

Nowe inspiracje męskie
4.6 z 9 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *