O casualism.pl

Casualism.pl – co to? Z czym to? A po co?

 

Casual jako styl życia i ubioru setek tysięcy z nas – musi mieć swoje miejsce w sieci, które stale będzie się powiększało i zrzeszało fanów czy „wyznawców” w bardzo żywy i ciekawy sposób.  Możemy za pomocą forum ciekawie dyskutować nad interesującymi nas kwestiami – publicznie wyrażając swoje zdanie i zawierając znajomości. Za pomocą strony głównej z kolei – będę starał się wpajać wiedzę, której stałem się posiadaczem w przeciągu ostatnich kilku lat. A że wiedza zmarnować się nie może – to postanowiłem, że podzielę się nią z Wami w jak najbardziej przejrzysty, miły dla oka sposób. Krótkimi artykułami będę próbował nakłonić Was, moi drodzy czytelnicy do dyskusji, a w nowicjuszach wywołać chęć szerzenia wiedzy. Posty, które będę dodawał nie muszą być długie – będą wręcz krótkie ale bardzo treściwe – gdyż w każdym słowie użytym do jego napisania będę starał się przekazać tyle, ile jednym słowem przekazać się da.

 

Co będzie w postach? Dosłownie wszystko to, czego oczekuje mężczyzna czy chłopak, a nawet chłopiec dążący do swojego własnego stylu, który już teraz określić może jego zalążki bądź ustatkowany styl – jako casual. Będą więc porady. Będą informacje o wyprzedażach. Będą interesujące rzeczy w łatwo dostępnych sklepach. Będzie wszystko to co zainteresuje i zainteresować może. I jeszcze więcej.

 

Casualism.pl to strona, która powstała w mojej głowie w trakcie prowadzenia bloga The-Bigwig, niejako ze względu na znudzenie i chęć podzielenia się swoją wiedzą w bardzo przystępny sposób. Od zawsze Blog działał w moich zamiarach jako miejsce pokazywania bardzo konkretnych, długich i wyczerpujących temat wpisów w których obrazowałem albo swoje stylizacje, bądź poradnikowe wpisy. Wszelkie wpisy obrazowałem ogromną ilością zdjęć, nie pisałem tekstów krótkich, nie pisałem dodatkowych tekstów interesujących z punktu widzenia mojego i zapewne czytelników – ze względu na ich zbyt krótką prezentację.

 

Casualism.pl to strona, na której wreszcie mogę poruszyć wszystkie tematy nie bacząc w jakikolwiek sposób ani na długość tekstu, ani na ilość zdjęć – czyli kwestie, które stale przy Blogu The-Bigwig trzymały mi nad karkiem topór skutecznie odwodząc od pomysłu krótkich, acz treściwych wpisów. Dzięki tej stronie internetowej będziemy stale w kontakcie – tworząc coraz większą społeczność pomagającą sobie wzajemnie.

 

~The-Bigwig

One Comment