Osobisty styl rockowy – Lou Reed

Casualism Blog o Męskiej Modzie – Styl Rockowy – Lou Reed

Całkiem niedawno przy okazji wpisu o osobistym stylu prezentowałem sylwetkę Tosina Abasiego, znanego wąskiemu gronu Rockowych zapaleńców z grupy Animals as Leaders. Tym razem przedstawię Wam styl rockowy, który zaprezentuje całym sobą nieżyjący już niestety Lou Reed. Zobaczcie sami jak prywatnie i realnie ubierała się ta znana na świecie gwiazda Rocka.

3vROtqC

Osobisty styl, jak wspominałem w poprzednim wpisie tego typu cenię sobie sporo wyżej niż przestylizowane i wystylizowane do granic przyzwoitości sylwetki mężczyzn z loobkooków wszelakich firm. Mamy tutaj „życie”, mamy ogromną dawkę „Lou w Lou” i równie dużo charakteru w każdym z jego outfitów. Kimże jest Lou, tak w ogóle? To znany szerszemu już gronu słuchaczy Rocka mężczyzna początkowo będącym wokalistą grupy The Velvet Underground, by później tworzyć muzykę pod własnym szyldem. Z różnymi sukcesami, od małych po całkiem niezłe. W ogóle była to typowo dla Rocka barwna postać, której zachowania bardzo często nie były oklaskiwane przez publikę, jak związek z transgenderyczną kochank(-ą). Ciekawie się zaczyna!! No i Andy Warhol…Po wstępie i kilku zdaniach nakreślających pewien kierunek zobaczcie sami jak Lou prezentował się w kontekście ubioru i szeroko pojętego stylu.

Lou Reed

Zauważyliście? Tak jest! Rockowe postacie ma czarno białych zdjęciach prezentują się niesamowicie spójnie, bez wymuszenia i przestylizowania. Lou Reed dołącza tym samym do grupy mężczyzn dobrze ubranych, posiadających swój styl i pokazujących środkowy palec publice nie akceptującej jego niektórych wyborów. To cenię!

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog

Osobisty styl rockowy – Lou Reed
5 z 23 ocen