Osobisty styl – Tosin Abasi

Casualism Blog o Męskiej Modzie – Osobisty styl – Tosin Abasi

Nie wiem czy moi czytelnicy znają zagranicznych artystów z prawdziwego zdarzenia, ale jednak liczę na to, że osobowość Tosina Abasiego jest znana choćby dla niektórych z Was. Nie będzie to opis jego dokonań czy wystąpień w grupie Animals as Leaders, a wyłącznie podróż przez album inspiracyjny po jego osobistym, prywatnym wręcz stylu.

UJRivRm

Cenię sobie osoby. Lookbooki również, ale wyżej cenię zdecydowanie osobowości. Osoby, które ukształtowały siebie i swój styl, są rozpoznawalne i nawet jeśli stylizowane przez stylistów – to robią to z głową, zostawiając w każdym zestawieniu sporą dawkę „siebie„. Taką osobą jest przykładowo Lapo Elkann, czy Kanye West. Teraz do tej dwójki stojącej na dwóch zupełnie różnych od siebie biegunach dochodzi Tosin Abasi, którego styl mimo, iż nie do końca tożsamy z moim, to jednak piękny i absolutnie prywatny, osobisty. Albumy inspiracyjne przedstawiające bezpłciowych modeli nie zawsze wywołują taki efekt, jaki wywoływać powinny co nie oznacza, że są złe. Pokazują genialne zestawienia, wręcz nienaturalnie wspaniałe, ale jednak nie do końca życiowe. Często przestylizowane, zrobione na pokaz. Tym razem postawiłem na pełnię naturalności. Zobaczcie więc sami!

Tosin Abasi Inspo Album

Co myślicie? Jak dla mnie jego może nie tyle styl, co osobowość godna jest poświęcenia kilku minut.

 

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Męska Moda Blog

Osobisty styl – Tosin Abasi
4.9 z 27 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *